خبر

 • تک بورد - اینستاگرام که ویژگی

  اینستاگرام که ویژگی "استراحت کن" را آماده می کند ، همچنین نوجوانان را از محتوای مضر دور می کند
  14 روز و 10 ساعت قبل

  پس از شهادت نفرت انگیز یک افشاگر و نشت گسترده تحقیقات داخلی در مورد سیستم عامل های آنلاین خود ، فیس بوک برنامه هایی را برای معرفی قابلیت های جدیدی در اینستاگرام اعلام می کند که می تواند نوجوانان را از محتوای بالقوه مضر دور کرده و حتی پیشنهاد استراحت از استفاده از این پلتفرم را بدهد. در بعضی موارد.

  اینستاگرام تغییرات جدیدی را در برنامه خود ایجاد می کند که می گوید نوجوانان را از محتوای مضر دور می کند. شرکت متعلق به فیس بوک می گوید عملکرد جدید به نوع محتوایی که نوجوانان تماشا می کنند نگاه می کند و اگر آنها به نظر می رسد که بارها و بارها یک نوع محتوا را تماشا می کنند ، آنها را تشویق به استراحت می کند.

  نیک کلگ ، معاون رئیس فیس بوک در امور جهانی ، در برنامه State of Union با دانا باش ، این برنامه ها را روز یکشنبه اعلام کرد. کلگ توضیح داد که شرکت در حال توسعه یک سیستم خودکار است که تشخیص می دهد آیا محتوایی که نوجوانان تماشا می کنند ممکن است برای رفاه آنها مفید نباشد ، در این صورت الگوریتم نوع دیگری از محتوا را پیشنهاد می کند تا آنها را به آرامی از محتوای مضر دور کند. .

  ماه گذشته ، فیس بوک کار خود را در برنامه Instagram Kids Instagram متوقف کرد و در برابر فشارهای نظارتی خم شد. کنگره ایالات متحده و همچنین انتقادات گسترده در رسانه ها پس از یک سری گزارش های نفرت انگیز در مورد تحقیقات داخلی فیس بوک و ادعای عدم اقدام آن در نتایج. کلگ به CNN گفت که این شرکت همچنین قصد دارد ویژگی جدیدی را معرفی کند که باعث می شود نوجوانان از استفاده از اینستاگرام استراحت کنند ، اما او به جزئیات نپرداخت و بازه زمانی را برای زمان ارائه آن به کاربران ارائه نکرد.

  آدام موسری ، رئیس اینستاگرام ماه گذشته گفت که تحقیقات عمیق تر این شرکت را بر آن داشت تا روی موضوعاتی مانند تصویر بدنی منفی و مقایسه اجتماعی منفی کار کند. یکی از ویژگیهای پیشنهادی داخلی "استراحت کنید" بود که به کاربران اجازه می داد اگر فکر می کردند اینستاگرام از زمان خود استفاده ضعیفی می کند ، حساب خود را تعلیق کنند.

  هنگامی که الگوریتم های فیس بوک و توانایی آنها برای تقویت دسترسی به اطلاعات غلط یا فراخوان به شورش تحت فشار قرار گرفت ، کلگ کار گسترده شرکت در زمینه ایمنی و امنیت را در پنج سال گذشته مطرح کرد به وی همچنین خاطرنشان کرد که فیس بوک 13 میلیارد دلار هزینه کرده است - بیش از سه برابر درآمد سالانه توییتر - و ده ها هزار نفر را به طور خاص برای حل چالش ها در این دو حوزه کلیدی استخدام کرده است. هفته گذشته در برابر کمیته فرعی سنای آمریکا ، مقامات نظارتی بیش از هر زمان دیگری این شرکت را زیر نظر دارند. مارک زاکربرگ ، مدیرعامل فیس بوک ، ادعای هاوگن را با توضیح طولانی در مورد اینکه چرا برای شرکتی که بیشترین درآمد خود را از تبلیغات به دست می آورد ، منطقی است که انواع محتواهایی را که تبلیغ کنندگان نمی خواهند با آنها ارتباط داشته باشند ، منطقی کند ، منطقی دانست.

  در هر صورت ، به نظر می رسد مقررات بیشتری در مورد ایمنی کودکان و حفظ حریم خصوصی کاربران در راه است ، که از قضا همان چیزی است که زاکربرگ از سال 2019 خواستار آن بود. اخیراً ، او همچنین ادعاهای خود را تکذیب کرد توافق با دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق ، برای جلوگیری از بررسی برخی از مطالب در ازای مقررات کمتر شدید.

  اعتبار سرسخت: الکس فولکس

خبرهای دیگر از اینترنت