خبر

 • تک بورد - اینستاگرام به زودی از شما می خواهد تا روز تولد خود را به خاطر ایمنی به اشتراک بگذارید

  اینستاگرام به زودی از شما می خواهد تا روز تولد خود را به خاطر ایمنی به اشتراک بگذارید
  22 روز و 8 ساعت قبل

  برداشت ویراستار: فیس بوک اقدامات بیشتری را برای کمک به آن "ایجاد تجربه های امن تر و خصوصی برای جوانان" در اینستاگرام انجام می دهد. یعنی ، شما باید روز تولد خود را به اشتراک بگذارید. در غیر این صورت دسترسی به اینستاگرام از بین می رود. و برای دروغ گفتن برنامه ریزی نکنید ، زیرا اینستاگرام می داند.

  پاونی دیوانجی ، معاون محصولات جوانان در فیس بوک ، در پست جدیدی در وبلاگ گفت که آنها از مردم خواسته اند اگر قبلاً این کار را نکرده بودند ، روز تولد خود را با اینستاگرام به اشتراک بگذارند. اینستاگرام در واقع در اواخر سال 2019 هنگامی که برای اولین بار از کاربران درخواست کرد روز تولد خود را با شرکت به اشتراک بگذارند ، این مسیر را آغاز کرد ، اما اجباری نبود.

  این به زودی تغییر می کند.

  https://techbord.com اینستاگرام به زودی از شما می خواهد تا روز تولد خود را به خاطر ایمنی

  دیوانجی به اشتراک بگذارید گفت کاربرانی که هنوز روز تولد خود را به اشتراک نگذاشته اند هنگام بازکردن اینستاگرام شروع به مشاهده اعلان های مربوط به اطلاعات می کنند. دیوانجی افزود: "... اگر تا به حال تاریخ تولد خود را به ما ارائه نداده اید ، برای ادامه استفاده از اینستاگرام باید آن را به اشتراک بگذارید ، اما به مهلت خاصی اشاره نکرد.

  علاوه بر این ، اینستاگرام شروع به نمایش صفحه های هشداردهنده ای می کند که روی پست های حساس به سن قرار گرفته اند. این هشدارها جدید نیستند ، زیرا مدتی با پست های حساس یا گرافیکی همراه بوده اند ، اما در حال حاضر باید روز تولد خود را ارائه دهید تا در صورت عدم اشتراک گذاری ، آنها را مشاهده کنید.

  دیوانجی گفت اطلاعات تولد برای تقویت ویژگی های جدید طراحی شده برای محافظت از کاربران جوان ضروری است. همچنین برای کمک به اینستاگرام برای نشان دادن تبلیغات مرتبط تر به کاربران مورد استفاده قرار می گیرد.

  برای کسانی که به سادگی قصد ارائه یک تولد کاذب را دارند ، ممکن است اینستاگرام یک قدم جلوتر از شما باشد. دیوانجی گفت که آنها در حال حاضر از هوش مصنوعی برای "تخمین" استفاده های قدیمی بر اساس مواردی مانند پست های "تولدت مبارک" استفاده می کنند.

  "در آینده ، اگر کسی به ما بگوید که سن آنها بیشتر است دیوانجی اضافه کرد.

خبرهای دیگر از اینترنت