خبر

 • تک بورد - ایلان ماسک انتظار دارد اینترنت پهن باند Starlink را از اوت ماه به سراسر جهان راه اندازی کند

  ایلان ماسک انتظار دارد اینترنت پهن باند Starlink را از اوت ماه به سراسر جهان راه اندازی کند
  2 روز و 14 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: ایلان ماسک ، که به وعده ها و ادعاهای بیش از حد خوش بینانه مشهور است ، اظهارات جسورانه ای در مورد آینده Starlink در MWC 2021 انجام داد. مدیر عامل تسلا نه تنها انتظار دارد که Starlink در ماه آگوست در سراسر جهان در دسترس باشد ، امیدوار است که در 12 ماه اول پس از راه اندازی بیش از 500000 کاربر داشته باشد.

  اگرچه هنوز در نسخه آزمایشی آزاد است ، Starlink اسپیس ایکس نزدیک به 70،000 کاربر از سرویس اینترنت باند پهن استفاده می کند ، اما باید از ماه اوت افزایش قابل توجهی یابد. در آن زمان ، مدیر عامل شرکت انتظار دارد 72 هواپیمای مداری را که در سراسر جهان پوشش می دهند ، به جز مناطق قطبی ، که باید "6 ماه دیگر طول بکشد" راه اندازی کند

  در طول MWC 2021 ، ایلان ماسک پیش بینی های خود را درباره تعداد کاربران Starlink به اشتراک گذاشت و ادعا کرد که سرویس اینترنت "احتمالاً بیش از 500000 کاربر ظرف 12 ماه" خواهد داشت. "با نگاهی دیگر به آن ، Starlink" فقط "باید 430،000 مشتری را تا ماه آگوست به ثبت برساند 2022.

  Starlink در حال حاضر در 11 کشور جهان در دسترس است و هر ماه 99 دلار هزینه دارد ، اما کاربران هنوز هم مجبورند هزینه بسته نرم افزاری سخت افزاری (بشقاب Starlink + روتر Wi-Fi) 500 دلار را پرداخت کنند. به گفته ماسک ، ساخت این بسته بیش از 1000 دلار هزینه دارد ، اما ساخت پایانه های نسل بعدی هزینه کمتری خواهد داشت ، بنابراین با قیمت 250 تا 300 دلار برای مشتریان ارزان تر است.

   https://techbord.com الون ماسک انتظار دارد اینترنت پهن باند Starlink را به زودی در ماه آگوست به جهان راه اندازی کند

  برای دیدن اجرای الون ماسک ، برنامه ها به نتیجه می رسند ، Starlink قبل از گسترش به سایر کشورها نیاز به تأیید تلفنهای منطقه ای دارد و از مدارک نظارتی مراقبت خواهد کرد. مدیرعامل این شرکت اظهار داشت که اسپیس ایکس قبلاً با دو شرکت مخابراتی "کشور بزرگ" همکاری کرده است اما کدامیک را مشخص نکرده است. ایلون همچنین طی مصاحبه ای از سیستم Starship SpaceX نام برد ، جایی که وی گفت اولین آزمایش Starship مداری باید طی چند ماه آینده آغاز شود.

خبرهای دیگر از اینترنت