خبر

 • تک بورد - اکنون می توانید مجموعه تلویزیونی پوکمون را در Switch خود تماشا کنید

  اکنون می توانید مجموعه تلویزیونی پوکمون را در Switch خود تماشا کنید
  22 روز و 10 ساعت قبل

  تصور کنید به زمانهایی برمی گردیم که بیشتر بی گناه بودیم ، و یک قسمت از پوکمون کافی بود تا روز ما را رقم بزند. از همین حالا ، می توانید خاطرات تماشای مجموعه تلویزیونی پوکمون را در برنامه Pokémon TV ، البته به خاطر نوستالژی ، زنده کنید.

  نینتندو سوییچ اگر برنامه های بیشتری داشته باشد می تواند حتی بهتر عمل کند ، اما نینتندو علاقه چندانی به آن ندارد. ممکن است YouTube ، Hulu ، Funimation و چند برنامه دیگر داشته باشد ، اما برنامه های دیگر مانند Twitch ، Amazon Prime و Netflix هنوز در این پلت فرم وجود ندارند.

  به جای افزودن یکی از برنامه های مفقود شده ، نینتندو یک پوکمون راه اندازی کرد برنامه جریان محور برای کنسول تلفن همراه ، دوبله Pokémon TV. با استفاده از این برنامه جدید ، کاربران ممکن است 23 فصل اول مجموعه تلویزیونی پوکمون را تماشا یا دوباره تماشا کنند ، که در حال حاضر در فصل 24 است. کاربران همچنین می توانند ویژه بازی های متحرک و همچنین مسابقات کارت بازی Pokemon و بازی های ویدیویی را مشاهده کنند. محتوای موجود در برنامه به صورت دوره ای تغییر می کند.

  علاوه بر همه محتوای قابل مشاهده در برنامه ، همچنین در صورت تمایل ، آهنگهایی برای خوانندگان ، قافیه های محبوب مهد کودک و موارد دیگر برای کودکان و بزرگسالان وجود خواهد داشت. با آهنگ های ابتدایی کارائوکه انجام دهید.

  به عنوان یک حق رای دادن ، پوکمون در 25 سال گذشته رشد چشمگیری داشته است و تبدیل به پرفروش ترین فرنچایز رسانه ای در تمام دوران و احتمالاً محبوب ترین شده است. به نظر می رسد مجموعه تلویزیونی هنوز چندان تمام نشده است و با بازی هایی مانند Pokémon Legends: Arceus و Pokémon Brilliant Diamond و Shining Pearl در چند ماه آینده ، مطمئناً این حق امتیاز حفظ خواهد شد.

  در کنار Switch ، برنامه Pokémon TV همچنین برای سیستم عامل های تلفن همراه و تلویزیون های هوشمند انتخابی موجود است. برنامه Pokémon TV اکنون به صورت رایگان از طریق Nintendo eShop قابل بارگیری است.

خبرهای دیگر از اینترنت