خبر

 • تک بورد - اکنون می توانید با استفاده از Dogecoin اجزای رایانه را در Newegg خریداری کنید

  اکنون می توانید با استفاده از Dogecoin اجزای رایانه را در Newegg خریداری کنید
  3 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اگر برخی Dogecoins اضافی دارید ، اکنون می توانید از آنها برای پرداخت هزینه بعدی کامپیوتر خود استفاده کنید. نوگگ پس از پذیرش بیت کوین به عنوان گزینه پرداخت ، اعلام کرده است که مشتریان می توانند از Dogecoin برای پرداخت کالاهای خود نیز استفاده کنند.

  ارز رمزپایه میم در حال برنده شدن است. پس از افزایش علاقه در اوایل سال جاری ، بیشتر به دلیل توییت های الون ماسک ، Dogecoin از 0.0075 پوند در 27 ژانویه به 0.36 ~ رسید. این به معنی افزایش چشمگیر 4800 درصدی در کمتر از سه ماه است ، که باعث می شود بسیاری دیگر این ارز رمزنگاری شده را به عنوان یک الگوی رفتاری از جمله Newegg متوقف کنند.

  در جشن DogeDay (4/20) ، Newegg اعلام کرد که شروع امروز ، Dogecoin به عنوان گزینه پرداخت از طریق Bitpay در Newegg.com پذیرفته خواهد شد.

  آغوش Newegg از Dogecoin ممکن است برای برخی تعجب آور نباشد. در سال 2014 ، Newegg یکی از اولین خرده فروشان عمده بود که بیت کوین را به عنوان روش پرداخت در نظر گرفت. اکنون که Dogecoin نیز پذیرفته شده است ، ممکن است خرده فروش سایر ارزهای رمزپایه را با افزایش محبوبیت ، روش های پرداخت معرفی کند.

  https://techbord.com اکنون می توانید اجزای رایانه را با استفاده از Dogecoin در Newegg بخرید

  " هیجان و شتاب در اطراف ارز رمزپایه غیرقابل انکار است و افزایش اخیر ارزش Dogecoin نیاز به سهولت کار را تأکید می کند. "برای اندوخته مشتریان" ، اندرو چوی ، مدیر ارشد برند در Newegg ، اظهار داشت: "برای مشتریان برای خرید با این ارز رمزنگاری شده محبوب". "ما متعهد هستیم که خرید را برای مشتریانمان آسان کنیم اما به هر حال برای آنها بهتر است و این بدان معنی است که به آنها اجازه می دهیم معاملات خود را با روش پرداختی که مناسب آنها است انجام دهند. "

  برای پرداخت هزینه های خود با استفاده از Dogecoin در Newegg.com سفارش دهید ، در بخش پرداخت ، "ویرایش " را در بخش پرداخت کلیک کنید ، BitPay را انتخاب کنید و معامله خود را با استفاده از Dogecoin روی کیف پول خود انجام دهید. پس از انتخاب BitPay ، برای تکمیل پرداخت 15 دقیقه وقت خواهید داشت. استفاده از Dogecoin به عنوان روش پرداخت هزینه هایی را به همراه دارد که باید توسط مشتری اداره شود. در صورت بازپرداخت ، Newegg با کارت هدیه به شما بازپرداخت می کند.

خبرهای دیگر از اینترنت