خبر

 • تک بورد - اپل: iMessage در Android

  اپل: iMessage در Android "بیش از اینکه به ما کمک کند به ما آسیب خواهد رساند"
  13 روز و 6 ساعت قبل

  خدمات اپل به طور هدفمند مصرف کنندگان را در اکوسیستم آیفون قفل می کند و از سوئیچ آسان از iOS به اندروید جلوگیری می کند و iMessage در میان بزرگترین عاملان این امر است. حداقل این مطابق پرونده دادگاه Epic Games است که به اطلاعات چندین نفر از مدیران ارشد اپل استناد می کند.

  در حالی که پرونده Epic vs. Apple متمرکز بر کمیسیون بحث برانگیز 30 درصدی App Store در خریدهای درون برنامه ای است ، پرونده های جدیدی که پیش از دادرسی ماه آینده منتشر شده است ، بیشتر استدلال های اصلی این شرکت ها علیه یکدیگر را روشن می کند.

  Epic استدلال می کند که اپل به طور هدفمند خدمات خود را برای قفل کردن مصرف کنندگان در اکوسیستم iOS طراحی کرده و از خروج آنها به راحتی جلوگیری می کند. در حالی که برخی از سرویس ها مانند Apple Music از طریق پلتفرم در دسترس هستند ، مدت هاست که iMessage فقط اپل بوده است.

  بایگانی بازی های Epic از طریق CourtListener

  پرونده Epic ادعا می کند یکی از کارمندان سابق گمنام در یک ایمیل ، "شماره 1 دشوارترین [دلیل] ترک برنامه جهان اپل iMessage است ... iMessage به یک قفل جدی تبدیل می شود." به دنبال این ایمیل ، Phil Schiller از اپل پاسخ داد: "انتقال iMessage به Android بیشتر از اینکه به ما کمک کند به ما آسیب خواهد رساند ، این ایمیل دلیل آن را نشان می دهد."

  در همین حال ، کریگ فدریگی ، معاون ارشد مهندسی نرم افزار ، در با این جمله که "iMessage در Android به سادگی از بین می برد [مانعی] که خانواده های آیفون به بچه هایشان تلفن اندرویدی نمی دهند."

  در این پرونده همچنین ادعا می شود که از اوایل سال 2013 ، معاون ارشد نرم افزار اینترنت و خدمات Eddy Cue تصمیم گرفت که نسخه iMessage را برای اندروید توسعه ندهد ، حتی اگر چنین نسخه ای از نظر تئوری امکان پذیر باشد. سرویس قفل اپل. انتظار می رود تیم کوک ، کریگ فدریگی و فیل شیلر اپل به همراه تیم سوئینی ، مدیر عامل شرکت اپیک گیمز ، ماه آینده و با شروع دادگاه ، جایگاه خود را حفظ کنند. جالب است که ببینید این مورد چگونه بازی می کند.

خبرهای دیگر از اینترنت