خبر

 • تک بورد - اولین توئیت NFT از توییتر به تازگی نزدیک به 3 میلیون دلار فروخته شد

  اولین توئیت NFT از توییتر به تازگی نزدیک به 3 میلیون دلار فروخته شد
  21 روز و 7 ساعت قبل

  از طریق شیشه به دنبال: نشانه های غیرقابل شگفت انگیز این روزها با بچه های پولدار خشمگین هستند. به نظر می رسد همه موارد دیجیتال ، از فیلم ها گرفته تا کارهای هنری مجاز ، با NFT های پیوست شده برای فروش به فروش می رسند. بسیاری برای این موارد نامشهود مبالغ مضحکی را پرداخت می کنند. اینکه آیا این فقط یک مد است یا چیزی که برای ماندن در اینجا وجود دارد ، باید مشخص شود.

  مدیر عامل توییتر ، جک دورسی ، اولین توئیت خود را به قیمت 2،915،835.47 دلار فروخت. دورسی این توئیت را در تاریخ 5 مارس به حراج گذاشت و روز بعد پیشنهادی 2.5 میلیون دلاری از سینا استوی ، مدیرعامل شرکت بلاک چین اوراکل دریافت کرد. دورسی حراج خود را در 21 مارس ، پانزدهمین سالگرد انتشار اولین پیام توییتر تعیین کرد. اگرچه استوی بیش از دو هفته بالاترین پیشنهاد را داشت ، اما او قبل از بسته شدن حراج به طرز غیر قابل توضیح آن را به قیمت کاملاً مشخصی افزایش داد.

  twttr من. "

  فقط تنظیم twttr من

  - jack (jack) 21 مارس 2006

  به نظر می رسد ارزش آن تقریباً 3 میلیون دلار باشد. با این حال ، می توان در مورد بسیاری از معاملات NFT ، مانند کولاژ Beeple که بیش از یک هفته پیش بیش از 60 میلیون دلار درآمد کسب کرد ، یا کلیپ 10 ثانیه ای از لبرون جیمز که یک بسکتبال را فروخت که بیش از 208000 دلار فروخت ، همین حرف را می توان زد.

  به صندوقGiveDirectly آفریقا ارسال شد hanممنون ،sinaEstavi. pic.twitter.com/aEZu07auLV

  - جک (jack) 22 مارس 2021

  اگر آگاه نیستید ، NFT مخفف رمز غیر قابل شستشو است. به طور خلاصه ، NFT یک رمز دیجیتالی است که مالکیت کالای دیجیتال را از طریق بلاکچین برقرار می کند. همه چیز برای من احساس مات و کلاهبرداری می کند ، اما من چه می دانم؟ اگر می خواهید کاهش کامل را داشته باشید ، به توضیح دهنده NFT ما مراجعه کنید.

  روز دوشنبه ، Estavi به رویترز گفت که هزینه این توییت را با 1630.5825601 Ethereum پرداخت کرده است ، که خانه حراج آنلاین Cent 5 درصد از آن را پرداخت کرده است. دورسی باقیمانده را به 50.8751669 بیت کوین تبدیل کرد و آن را به امور خیریه اهدا کرد.

  اعتبار تصویر: Sattalat Phukkum

خبرهای دیگر از اینترنت