خبر

 • تک بورد - اقدامات ایمنی جدید Pornhub شامل تأیید توسط شخص ثالث برای بارگذاری است

  اقدامات ایمنی جدید Pornhub شامل تأیید توسط شخص ثالث برای بارگذاری است
  22 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Pornhub ، هنوز از گزارش نیویورک تایمز که ادعا می کند این سرویس از فیلم های غیرموافعی سود می برد ، ابراز نگرانی کرده است ، از یک سری اقدامات امنیتی جدید برای شناسایی محتوای غیرقانونی و نگهداری آن از سایت ، از جمله استفاده از یک شرکت شخص ثالث برای تأیید خبر داده است. کاربران

  در ماه دسامبر ، گزارشی از نیکلاس کریستف از نیویورک تایمز ، تعداد کلیپ های Pornhub را که حاکی از تجاوز جنسی و سو abuse استفاده جنسی از دختران کم سن و سال است ، برجسته می کند و ادعا می کند که این شرکت از این فیلم ها درآمد کسب کرده است.

  A با تشکر ویژه از آن زنان و مردان جوانی که داستان و مستندات خود را در مورد Pornhub به اشتراک گذاشتند ، زیرا آنها نمی خواستند بچه های دیگر آنچه را که متحمل شده اند تحمل کنند. این شجاعت ، داستان های آنها بود که این اتفاق را رقم زد. نوجوانانی مانند سرنا: https://t.co/syVIjZgEy6

  - Nicholas Kristof (NickKristof) 8 دسامبر 2020

  در پاسخ ، Pornhub بارگذاری را متوقف کرد - فقط شرکای محتوایی و کسانی که در برنامه مدل آن هستند ، می توانند محتوا را بارگذاری کنند - و بارگیری محدود به کسانی که در برنامه مدل تأیید شده هزینه آن را پرداخت کرده اند. این سایت میلیون ها ویدیو را حذف کرد و Mastercard و Visa با Pornhub ارتباط خود را قطع کردند و آن را مجبور به استفاده از ارز رمزنگاری شده برای پرداخت کردند.

  این شرکت اکنون "یک سری سیاست های امنیتی و امنیتی پیشرو در صنعت" را اعلام کرده است که طراحی شده است برای مقابله و ریشه کن کردن فیلم های غیرقانونی.

  علاوه بر استفاده از نرم افزار برای شناسایی و حذف تصاویر کودک آزاری ، Pornhub و والدین MindGeek در حال گسترش تیم خود از مجریان انسانی و معرفی آموزش های اضافی هستند. این برنامه همچنین برنامه Trusted Flagger را که متشکل از بیش از 40 سازمان غیرانتفاعی برجسته است که به امنیت کودکان در اینترنت اختصاص داده اند ، آغاز کرده است.

  بارگذاری ها همچنان به شرکای استودیو و کاربران تأیید شده که بخشی از مدل هستند محدود می شود. برنامه کسانی که می خواهند عضو شوند نیاز به شناسایی خود توسط شرکت Yoti مستقر در لندن دارند. Ars Technica گزارش می دهد که این فرآیند شامل ارسال عکس و شناسه فعلی است که Pornhub و MindGeek هرگز مشاهده نمی کنند. وقتی یوتی اطلاعات را تأیید کرد ، داده ها رمزگذاری می شوند - حتی خود شرکت نمی تواند آنها را ببیند.

خبرهای دیگر از اینترنت