خبر

 • تک بورد - اشتراک Twitter Blue ویژگی رسمی

  اشتراک Twitter Blue ویژگی رسمی "واگرد توییت را واگرد" می کند ، اما شما باید هزینه آن را پرداخت کنید
  22 روز و 10 ساعت قبل

  توییتر رسماً پیشنهاد اشتراك جدیدی را اعلام كرده است كه به منظور دسترسی کاربران قدرت به ویژگیهای پیشرفته و قدرت پردازش بالاتر از تجربه سیستم عامل موجود ، طراحی شده است. به ما گفتیم ، کاربران فعلی می توانند مطمئن باشند که نسخه رایگان توییتر از بین نمی رود و هرگز نخواهد رفت.

  Twitter Blue امروز در کانادا و استرالیا با قیمت 3.49 دلار کانادا / 4.49 دلار استرالیا در هر ماه آغاز به کار می کند. با این کار حساب شما به ویژگی هایی مانند پوشه های نشانک باز می شود ، بنابراین می توانید توییت ها و همچنین حالت خواننده را که خواندن از طریق موضوعات طولانی را آسان تر می کند ذخیره و سازماندهی کنید.

   https://techbord.com اشتراک توئیتر آبی ویژگی رسمی

  < p> مشترکین همچنین می توانند به نمادهای برنامه قابل تنظیم برای صفحه اصلی دستگاه خود ، تم های رنگی برای برنامه توییتر و یک خط پشتیبانی مشتری منحصر به مشترک دسترسی داشته باشند.

   https://techbord.com اشتراک Twitter Blue Blue ویژگی رسمی

  بزرگترین ویژگی جدید و موردی که کاربران سالهاست درخواست می کنند ، دکمه واگرد است. همانطور که از نامش پیداست ، این گزینه برای "لغو انتشار" یک توییت قبل از پخش مستقیم در جدول زمانی شما ، 30 ثانیه زمان می دهد. این برای تصحیح غلط نوشتاری ، افزودن شخصی که فراموش کرده اید برچسب گذاری آن را اضافه کنید یا اگر در آخرین ثانیه تغییر موضع خاصی در مورد یک پست خاص دارید ، فوق العاده مفید است.

  توییتر گفت مجموعه ویژگی های اولیه Blue بر اساس در مورد بازخورد از انجمن ، و اینکه ویژگی ها و امتیازات بیشتری در طول زمان در حال برنامه ریزی هستند. هنوز در مورد زمان شروع خدمات اشتراکی در ایالات متحده یا جاهای دیگر هیچ صحبتی نشده است.

  اعتبار تصویر Ink Drop

خبرهای دیگر از اینترنت