خبر

 • تک بورد - اسپانیا در حال تحقیق درباره اپل و آمازون در مورد اقدامات ضد رقابتی است

  اسپانیا در حال تحقیق درباره اپل و آمازون در مورد اقدامات ضد رقابتی است
  23 روز و 14 ساعت قبل

  یک ماه دیگر ، تحقیقات ضد رقابتی دیگر درباره Big Tech. این بار ، هر دو اپل و آمازون در اسپانیا زیر ذره بین قرار دارند ، جایی که ناظر رقابت کشور در حال بررسی هر دو شرکت در زمینه فروش آنلاین لوازم الکترونیکی مصرفی است.

  گفته می شود Comisión Nacional de los Mercados y la Competencia - یا CNMC اسپانیا - در حال تحقیق درباره اپل و آمازون در مورد فروش آنلاین لوازم الکترونیکی مصرفی است ، اگرچه جزئیات تاکنون دقیق نیست. . در بیانیه ای ، CNMC گفت كه در مورد اقدامات غیرقانونی احتمالی دادرسی را آغاز كرده است و براساس یافته های آن می تواند برای وب سایت آمازون و فروش محصولات اپل در اسپانیا تأثیراتی داشته باشد.

  CNMC می گوید که محدودیت ها "بر خرده فروشی محصولات اپل توسط اشخاص ثالث و تبلیغات محصولات رقیب اپل تأثیر می گذارد و منجر به کاهش رقابت در بازار خرده فروشی اینترنتی محصولات الکترونیکی می شود."

  با یک دوره تحقیق کلی تا 18 ماه ، ممکن است مدتی طول بکشد تا بشنویم یافته های CNMC چیست - و اینکه آیا ضربه ای برای هر یک از غول های فناوری وارد می کند یا نه .

  بیش از این حوضه ، قانونگذاران ایالات متحده همچنین در اپل ، گوگل ، آمازون و فیس بوک در یک سری قبض های ضد انحصاری ، که می تواند صنعت فناوری را به همان شکل ما تغییر شکل دهد ، از این قبیل استفاده می کنند. بدانید.

خبرهای دیگر از اینترنت