خبر

 • تک بورد - اسناد دادگاه نشان می دهد تعداد مخاطبان فیس بوک که عمداً بیش از حد تخمین زده شده است به تبلیغ دهندگان رسیده است

  اسناد دادگاه نشان می دهد تعداد مخاطبان فیس بوک که عمداً بیش از حد تخمین زده شده است به تبلیغ دهندگان رسیده است
  22 روز و 23 ساعت قبل

  سیب زمینی داغ: فیس بوک در زمینه تبلیغات سابقه شطرنجی دارد. از فروش داده های کاربر گرفته تا بالاترین پیشنهاد دهنده تا دروغ گفتن در مورد تعداد کاربرانی که تبلیغ کنندگان می توانند در ویدئوهای آن دسترسی پیدا کنند. اکنون به نظر می رسد که آنها فقط در مورد تعداد مخاطبان عمومی در گروه دوم بوده اند.

  به تازگی اسناد دادگاه مهر و موم نشده نشان می دهد که مدیران ارشد فیس بوک سالهاست آگاهانه بیش از حد به مشتری برای تبلیغات تبلیغ می کنند. این پرونده شامل سوابق ایمیل ها و سایر ارتباطات داخلی بین مدیران محصول و مدیران اجرایی است و تأیید می کند که آنها در برآورد دستیابی به اغراق اغراق آمیز بوده اند.

  فایننشال تایمز گزارش می دهد که این اسناد مربوط به یک دادخواست طبقاتی است که در سال 2018 با ادعای فیس بوک تشکیل شده است می دانست که تعداد مخاطبان بالقوه آن بیش از حد باد شده است اما هیچ کاری برای اصلاح آن انجام نداد. دادگاه قبلاً قسمتهای زیادی از پرونده را تغییر داده است. محتوای دیجیتال بعدی شکایتی را برای مهر و موم نکردن اسناد و مدارک ارائه داد و قاضی روز پنجشنبه در این سازمان جزئیات را فاش کرد.

  گفته می شود که یک مدیر محصول پیشنهاد کرده است اصلاحاتی را برای اصلاح معیارهای دستیابی انجام دهد ، اما مدیران پیشنهادی را ضبط کردند. پایین ، با بیان اینکه تأثیر درآمد بسیار "قابل توجه" خواهد بود. مدیر این کار را رد کرد و گفت که "با توجه به این واقعیت که بر اساس داده های اشتباه است ، ما هرگز نباید درآمد کسب می کردیم."

  وای ، من اسناد بدون مهر و موم را در اینجا دارم. این پرونده سرشماری فیس بوک / پرونده های جعلی DCN است که برای منافع عمومی گشوده نشده است. قاضی اخیراً به نفع ما رأی داد. بنابراین من حدس می زنم اینجا اسناد آمده است. و سرپوش گذاشتن ظاهری بار دیگر از آنچه تصور می شد بدتر بود. سندبرگ https://t.co/q4OT5Wl4D4 pic.twitter.com/DPEPa0YwYq

  - جیسون کینت (jason_kint) 18 فوریه 2021

  "[] وضعیت موجود در برآورد و گزارش رسیدن آگهی کاملاً اشتباه است ، "مدیر دیگری س questionال کرد که اخلاق تبلیغات گمراه کننده را که در معیارهای بودجه خود از دسترسی استفاده می کنند ، زیر سوال می برد. "س Myال من اخیراً این است: تا کی می توانیم از تخمین بیش از حد برسیم؟ "

  این دادخواست ادعا می کند که اعداد بیش از حد بیان شده شامل حساب های جعلی و تکراری فیس بوک است. در برخی موارد ، کاربران یک منطقه از جمعیت آن منطقه فراتر رفته اند.

  دفاع فیس بوک این است که معیارهای دستیابی آن فقط برآورد است و هزینه تبلیغات فقط بر اساس کلیک واقعی است. با این حال ، با پذیرفتن شرکت مبنی بر این که این "تقریباً مهمترین شماره در رابطهای ایجاد تبلیغات ماست" ، این استدلال تا حدودی صاف است ،

  وکلای مدعی پرونده ادعا می کنند ، "فیس بوک برای سالها می دانست که احتمال بالقوه آن گمراه کننده است و این واقعیت را برای حفظ نتیجه اصلی خود پنهان می کند." p>

  اگرچه قاضی در این مورد رأی نداده است ، اما شواهد ارائه شده لعنتی به نظر می رسد.

  "[این] ادعاها خالی از لطف نیست و ما به شدت از خود دفاع خواهیم کرد.

  این اولین بار نیست که غول شبکه های اجتماعی به دروغ گویی گمراه می شود در مورد رسیدن آن در سال 2016 ، تبلیغ کنندگان از فیس بوک شکایت کردند که بیش از 80 درصد بازدید از ویدیو را تخمین زده است. وال استریت ژورنال خاطرنشان می کند که این دادخواست را در سال 2019 به مبلغ 40 میلیون دلار حل و فصل کرده است.

  اعتبار تصویر: Mehaniq

خبرهای دیگر از اینترنت