خبر

 • تک بورد - استفاده از اینترنت در حال افزایش است و به ارتفاعات جدید می رسد: وقتی 1 ترابایت دیگر پهنای باند کافی را ندارد

  استفاده از اینترنت در حال افزایش است و به ارتفاعات جدید می رسد: وقتی 1 ترابایت دیگر پهنای باند کافی را ندارد
  1 روز و 10 ساعت قبل

  با توجه به اینکه افراد بیشتری در خانه می مانند و به دستگاههای متصل برای مطالعه ، کار و رفع سرگرمی خود اعتماد می کنند ، نباید کسی را شگفت زده کند که ترافیک اینترنت به سطوح بی سابقه ای رسیده است. سال گذشته ، ارائه دهندگان پهنای باند هم تغییر در اوج ترافیک و هم تغییر ساعات اوج مصرف را مشاهده کردند ، که آنها را وادار کرد سرعت کار در افزایش ظرفیت شبکه و سرور را افزایش دهند تا در تقاضای اضافی مقابله کنن

  میزان استفاده از اینترنت در حال افزایش است و خانواده های منفرد با گذشت هر ماه سریعتر از محدودیت های داده عبور می کنند. برای افرادی که بیش از یک ترابایت در ماه استفاده می کنند ، اتصال اینترنت آنها در شرف گران شدن است.

  بر اساس گزارشی که توسط فروشنده OpenVault منتشر شده است ، تعداد اینترنت آمریكا افزایش چشمگیری داشته است. مشترکانی که بیش از یک ترابایت داده در ماه استفاده می کنند. در سه ماهه آخر سال 2020 ، بیش از 14 درصد مشترکان ماهانه بیش از یک ترابایت داده مصرف کرده اند که تقریباً دو برابر رقم ثبت شده در مدت مشابه در سال 2019 است. این شامل کاربران دارای محدودیت داده و افرادی است که برنامه نامحدود دارند.

  خانوارهایی که برنامه های نامحدود دارند ، داده های بیشتری را نسبت به برنامه های محدود ، با 2.5 درصد مصرف بیش از دو ترابایت در ماه ، جویدند. میانگین استفاده از داده ها در بین مشترکان در Q4 2020 482.6 گیگابایت بود ، در حالی که در سه ماهه مشابه سال 2019 344 گیگابایت بود.

  https://techbord.com استفاده از اینترنت درحال افزایش است: وقتی 1 ترابایت دیگر به پهنای باند کافی نباشد

  جالب است که بیشتر این رشد ماه ها پس از ایجاد اولین قفل اتفاق افتاد ، به عنوان دومین و سه ماهه سوم سال 2020 فقط افزایش متوسطی در مصرف داده ها داشته است. در طول آن زمان ، شرکت هایی مانند Comcast ، Verizon و AT&T تصمیم گرفتند محدودیت داده ها را به حالت تعلیق درآورند ، اما به تدریج آنها را در کنار افزایش قیمت در تمام برنامه های داده مجدداً معرفی می کنند.

  بیشتر ISP ها محدودیت داده های حدود یک ترابایت را اعمال می کنند ، به تدریج به یک نقطه درد بزرگ برای همه افرادی که از خدمات پخش جریانی و برنامه های کنفرانس ویدیویی استفاده می کنند تبدیل خواهد شد ، زیرا این افراد معمولاً سریعتر از هر چیز دیگری از طریق تقسیم غذا غذا می خورند. به ازای مصرف هر 50 گیگابایت GB اضافی ، ISP ها به طور متوسط ​​10 دلار شارژ می کنند که می تواند به سرعت جمع شود.

  منبع این داده ها ، OpenVault شرکتی است که به ارائه قابلیت های ردیابی داده برای بیش از 150 کابل ، فیبر اختصاص دارد. ، و ISP های بی سیم در سراسر جهان. از سال 2012 ، ادعا می شود سالانه "بیش از 150 میلیون دلار درآمد افزایشی" داشته است. یافته های آن قطعاً جالب است ، زیرا نشان می دهد که بسیاری از کاربران برق اینترنت این امکان را برای ISP ها فراهم می کنند که برای برنامه های داده نامحدود هزینه بیشتری دریافت کنند. بعلاوه ، اگر این روند رشد استفاده ادامه یابد ، بسیاری از کاربرانی که به طور معمول محدودیت داده های خود را مشاهده نمی کنند ، هزینه های بیش از حد را پرداخت می کنند.

خبرهای دیگر از اینترنت