خبر

 • تک بورد - از این ماه فروشندگان کارتهای معاملاتی می توانند از

  از این ماه فروشندگان کارتهای معاملاتی می توانند از "تشخیص کارت " برای ایجاد سریع لیست eBay استفاده کنند
  17 روز و 2 ساعت قبل

  چرا مهم است: اگر جمع کننده کارت هستید ، ساختن مقداری سکه با فروش کپی ها تا حدودی آسان می شود. خانه حراج آنلاین eBay در حال حاضر جامعه کارت های تجاری بسیار گسترده ای دارد ، اما اگر به دنبال فروش بیش از چند کارت هستید ، ایجاد یک ورودی برای هر یک از آنها می تواند یک دردسر طولانی باشد.

  خوشبختانه eBay ماه گذشته اعلام کرد که ویژگی جدیدی برای شناسایی تصویر در اواخر این ماه به برنامه های Android و iOS وارد می شود که نوید می دهد بسیاری از مراحل لیست کارت های تجاری را به طور خودکار انجام دهد. فروشندگان می توانند دوربین تلفن خود را به سمت کارت هدایت کنند ، و برنامه eBay لیستی را تولید می کند که از قبل بیشتر قسمتهای آن پر جمعیت است. این شرکت ادعا می کند این ویژگی در مقایسه با ورودی دستی همه چیز ، زمان لیست را به نصف کاهش می دهد. هرچند کاملاً خودکار نیست.

  https://techbord.com از این ماه فروشندگان کارت های تجاری می توانند از

  ابتدا ، فروشنده باید بازی یا دسته مربوطه را که کارت به آن تعلق دارد جستجو کند. سپس برنامه یک درخواست برای جستجوی کارت با دوربین ارائه می دهد. سپس فروشنده تطابق مناسب را از میان لیست احتمالات انتخاب می کند. برنامه اطلاعات اساسی مختلفی درباره کارت را پر می کند ، اما کاربر هنوز باید جزئیاتی مانند وضعیت کارت ، قیمت ، هزینه حمل و نقل و عکس ها را وارد کند.

  "ما فعال هستیم" گوش دادن به جامعه در حال رشد ما برای سرمایه گذاری در پیشرفت های جدید ، از جمله استفاده از فناوری بینایی رایانه و ساخت یک کاتالوگ کارت معاملاتی قوی ، "گفت: نیکول کلمبو ، رئیس کارت های تجارت و کالاهای eBay. ویژگی لیست جدید ما نه تنها تجربه سریعتر و راحت تری را برای فروشندگان ما ایجاد می کند ، بلکه موجودی کارت تجارت قوی تری را برای خریداران فراهم می کند - همه اینها ضمن اطمینان از صحت اطلاعات در لیست کارت ها.

  برای آموزش مدل های یادگیری ماشین زمان لازم است ، بنابراین این ویژگی در اواخر آوریل با Magic: The Gathering شروع می شود. در ماه مه ، eBay Pokémon و Yu-Gi-Oh را اضافه می کند. گفته شده است که این برنامه در اواخر امسال از پشتیبانی کارتهای ورزشی و سایر کارتهای پشتیبانی پشتیبانی خواهد کرد

خبرهای دیگر از اینترنت