خبر

 • تک بورد - آینده اینترنت را در داخل دستگاه Wayforward ببینید

  آینده اینترنت را در داخل دستگاه Wayforward ببینید
  19 روز و 12 ساعت قبل

  از طرف سازندگان ماشین Wayback ، Wayforward Machine می آید ، پورتالی که می تواند وب سایت های 2046 را به شما نشان دهد. بروید ، اسپویل های زیر را ببینید.

  اگر تا به حال از دستگاه Wayback استفاده نکرده اید ، از دست می دهید. این یکی از جالب ترین مکان های اینترنتی است. یک کتابخانه مجازی از نیم میلیارد صفحه وب از 1996 تا کنون ، این یک روش عالی برای تحقیق و مرجع است و بسیار سرگرم کننده است-TechSpot را از سال 2004 ببینید!

  در مقابل ، ماشین Wayforward یک پنجره ترسناک است به آینده دیستوپی تقریباً به همان روشی که Wayback Machine تاریخچه اینترنت را جشن می گیرد ، Way Wayward Machine هشداری در مورد مسیرهایی است که اینترنت می تواند به سمت پایین حرکت کند.

  هر نشانی اینترنتی را در دستگاه Wayforward وارد کنید تا به شما سرایت کند. روی صفحه با پوششی تهوع آور از پنجره هایی که مانع دسترسی شما به صفحه می شوند. آنها به شما هشدار می دهند که وزارت حقیقت محتوای وب سایت را تأیید نمی کند ، این وب سایت به افراد وابسته به سیاسی شما اجازه دسترسی به محتوای آن را نمی دهد ، و از شما شبکیه چشم و اثر انگشت خود را می خواهد و تنظیمات حریم خصوصی خود را غیرفعال می کند. .

  https://techbord.com آینده اینترنت را در دستگاه Wayforward مشاهده کنید

  در اینجا در TechSpot ، ما تصمیم گرفته ایم تا از Wayforward Machine الهام بگیریم و شروع به ممنوعیت پیشگیرانه افرادی کنیم که به نظر می رسد اینتل را بر AMD ترجیح می دهند.

  Wayforward Machine برای بایگانی اینترنت ایجاد شده است بیست و پنجمین سالگرد. علاوه بر حفظ ماشین Wayback ، IA کتابخانه باز را مدیریت می کند ، ضبط برنامه های خبری و رسانه های قابل توجه را جمع آوری می کند و از حقوق دیجیتال حمایت می کند. همه به صورت رایگان.

  اما تلاش آنها در خطر است. از این رو ماشین Wayforward ، و یک سایت همراه که به مقاله های فعلی و "آینده " در مورد تخریب اینترنت پیوند می دهد. یکی از مسائلی که آنها در حال حاضر در دادگاه با آن درگیر هستند ، حق وام دادن کتاب های دیجیتالی در اینترنت است. ، و روسیه که مانع از اشتراک آزاد منابع آنها می شود ، و خاموشی های دیجیتالی که در مصر ، تونس و گینه اعمال شده است ، آنقدر عظیم است که هیچ راه آشکاری برای حل آن وجود ندارد.

  ظاهراً رایگان Guy 3 کاملاً رایگان نیست. در آینده.

  س questionالی که در نهایت توسط دستگاه Wayforward پرسیده می شود درباره آینده ماشین Wayback است. از آنجا که اینترنت توسط دیوارهای آتش ، دیوارهای پرداخت و قوانین کپی رایت قطع شده است ، Wayback Machine توانایی فهرست نویسی خود را از دست می دهد. اگر حمایت هایی مانند بخش 230 لغو شود ، سایت نمی تواند بیشتر محتوای خود را به طور قانونی میزبانی کند.

  امیدواریم چنین اتفاقی نیفتد.

خبرهای دیگر از اینترنت