techbord.com آمازون پس از یافتن شواهدی درباره فعالیت مشکوک ، 20000 بررسی کاربر را حذف می کند

چه اتفاقی افتاده؟ آمازون حدود 20،000 بررسی را از 7 منتقد برتر انگلیس خود حذف کرده است. به نظر می رسد که بررسی ها به عنوان بخشی از یک طرح سودجویی ارسال شده است ، جایی که افراد در ازای بازبینی تضمینی پنج ستاره محصولات رایگان ارسال می شدند.

این اقدام به دنبال تحقیق از Financial Times صورت گرفت ، که در ابتدا "فعالیت مشکوک" مربوط به 9 مورد از 10 حساب برتر آمازون در انگلستان را شناسایی کرد. به دنبال این تحقیقات اولیه ، آمازون اکنون سابقه بررسی 7 حساب برتر انگلیس خود را از جمله بازرسان شماره یک رتبه بندی خود ، جاستین فرایر ، حذف کرده است.

مشارکت های فرایر در سایت آمازون در انگلیس از بررسی اسکوترهای برقی گرفته تا تجهیزات بدنسازی ، با بیشتر موارد از شرکتهای چینی کم شناخته شده تهیه می شود. او تقریباً هر چهار ساعت یک بررسی پنج ستاره ارسال می کرد ، و فقط در ماه اوت محصولات 15000 پوندی را بررسی کرد.

تصور می شود محصولات بررسی شده ارسال شده به Fryer و دیگران به صورت رایگان در مبادله با یک بررسی مثبت. در مورد جاستین فرایر ، به نظر می رسد این محصولات در eBay فروخته شده اند. همانطور که فایننشال تایمز متذکر می شود ، Fryer از ماه ژوئن تقریباً 20،000 پوند بر روی سیستم عامل eBay درآمد کسب کرده است. "و" باز نشده ".

این داده های نظرسنجی قدیمی تر از سال 2016 نشان می دهد که چگونه بررسی کاربران آمازون نسبت به سایر سایت های مصرف کننده نسبت به رتبه بندی 5 ستاره یک طرفه است. این حادثه در انگلستان نشان می دهد چیز زیادی تغییر نکرده است.

https://techbord.com آمازون پس از یافتن شواهد ، 20،000 بررسی کاربر را حذف می کند فعالیت مشکوک

در حالی که مدتی است آمازون با مشکل بررسی های جعلی دست و پنجه نرم می کند ، به نظر می رسد این مسئله در ماه های اخیر به دلیل تأثیر Covid-19 ، که کاربران را از آن سو سوق داده است ، بدتر شده است. از مغازه های فیزیکی و فروشگاه های آنلاین. در اظهار نظری ، سخنگوی آمازون با بیان اینکه این تقلب بسیار جدی است ، افزود: "ما می خواهیم مشتریان آمازون با اطمینان از اینکه معتبر و معتبر بررسی هایی که می خوانند ، با اطمینان خرید کنند."

با این حال ، با مالی بارها با یافتن شواهدی از فعالیت مشکوک در 90 درصد از برترین بازرسان این پلت فرم در انگلستان ، به نظر می رسد آمازون قبل از اینکه کاربران واقعاً به قانونی بودن بررسی های مشتری خود اعتماد کنند ، کارهای زیادی در پیش دارد.

آمازون پس از یافتن شواهدی درباره فعالیت مشکوک ، 20000 بررسی کاربر را حذف می کند
the-web/آمازون-پس-از-یافتن-شواهدی-درباره-فعالیت-مشکوک-20000-بررسی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.