خبر

 • تک بورد - آمازون قطع برق مرکز داده را در پس آخرین مشکل AWS تایید کرد

  آمازون قطع برق مرکز داده را در پس آخرین مشکل AWS تایید کرد


  1 ماه قبل

  اینترنت باید متوجه شود که بزرگترین ارائه دهنده خدمات ابری جهان از کوچکترین اختلالی رنج می برد. برای سومین بار در این ماه، آمازون مجبور شد با قطعی AWS مقابله کند که خدماتی از جمله Slack، Imgur، Epic Games و Asana را تحت تاثیر قرار داد.

  این ماه سختی برای AWS و کسب‌وکارهای وابسته بود، پس از یک اختلال دیگر برای ابر آمازون در دسامبر. در حالی که چنین قطع‌هایی به‌طور پراکنده اتفاق می‌افتند تا به‌عنوان یک ناراحتی جزئی در نظر گرفته شوند، سه خاموشی در سه هفته احتمالاً باعث ایجاد مشکلاتی می‌شود.

  ده‌ها پلتفرم و سرویس آنلاین اصلی در این ماه به دلیل AWS تحت تأثیر قرار گرفته‌اند. قطعی ها اولین مورد در 7 دسامبر به دلیل یک مشکل شبکه در منطقه US-EAST-1 AWS رخ داد که باعث شد Amazon.com، Netflix، Disney Plus، Kindle، و Roku و سایر سرویس‌ها برای کاربران غیرقابل دسترسی باقی بمانند.

  دومین قطعی AWS ده روز بعد برای سرورهای ایالات متحده-غربی اتفاق افتاد و برای مدت کوتاهی سرورهایی مانند Twitch، Slack، DoorDash، Xbox Live و PlayStation Network را مختل کرد، در حالی که آخرین قطع دوباره در منطقه US-EAST-1 رخ داد. در 22 دسامبر.

  https://techbord.com <b>آمازون</b> قطع برق <b>مرکز</b> <b>داده</b> را در پشت <b>آخرین</b> سکسکه AWS <b>تایید</b> کرد

  طبق گفته آمازون، سومین قطع برق به دلیل "از دست دادن برق در یک مرکز داده در یک منطقه در دسترس (USE1-AZ4) در منطقه US-EAST-1 بود." به طور خلاصه، یک منطقه در دسترس (AZ) یک یا چند مرکز داده گسسته در یک منطقه AWS مجزای جغرافیایی است که برای جداسازی از خرابی در سایر AZها مهندسی شده است و دارای توان اضافی، اتصال و قابلیت شبکه است.

  < p> کسب‌وکارها و پلتفرم‌ها همیشه می‌توانند میزبانی را در چندین منطقه جغرافیایی جداگانه انتخاب کنند تا از اختلال در خدمات جلوگیری کنند. با این حال، انجام این کار به معنای جذب هزینه های مراکز داده متعدد است تا زمان خرابی را به حداقل برسانید. آخرین قطعی ابری آمازون حدود دوازده ساعت به طول انجامید و داشبورد سلامت AWS در حال حاضر همه خدمات را به طور عادی نشان می دهد.


  تگ ها:

  آمازون , مرکز , داده , آخرین , مشکل , تایید


  v 11
خبرهای دیگر از اینترنت