خبر

 • تک بورد - آمازون در حال نابودی سرویس ذخیره‌سازی ابری Drive خود است تا روی عکس‌ها تمرکز کند

  آمازون در حال نابودی سرویس ذخیره‌سازی ابری Drive خود است تا روی عکس‌ها تمرکز کند


  15 روز و 11 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آمازون در حال حذف Drive، سرویس ذخیره سازی ابری است که بیش از یک دهه پیش راه اندازی کرده بود. در بیانیه ای که به مشتریان آمازون درایو ارسال شد، غول تجارت الکترونیک اعلام کرد که پشتیبانی از این سرویس را در پایان سال آینده متوقف می کند تا تلاش های خود را بر روی ذخیره سازی عکس و ویدئو از طریق Amazon Photos متمرکز کند.

  Drive در سال 2011 به‌عنوان Cloud Drive معرفی شد، سرویسی که شرکت به‌عنوان یک هارد درایو در فضای ابری برای ذخیره موسیقی، تصاویر، فیلم‌ها، اسناد و موارد دیگر نام‌گذاری کرد. این گوشی با 5 گیگابایت فضای رایگان عرضه شد و MP3 های خریداری شده از آمازون در سهمیه کاربر به حساب نمی آمدند.

  در سال 2015، آمازون یک سطح فضای ذخیره سازی نامحدود با قیمت 60 دلار در سال عرضه کرد. بسته نامحدود فقط برای عکس هایی که سالانه 12 دلار فروخته می شود. طرح عکس نامحدود فقط برای اعضای غیر پرایم بود. کسانی که عضویت پولی Prime داشتند قبلاً از طریق Prime Photos به ذخیره سازی بدون محدودیت تصویر دسترسی داشتند.

  https://techbord.com <b>آمازون</b> <b>سرویس</b> <b>ذخیره‌سازی</b> <b>ابری</b> <b>Drive</b> خود را می‌کشد تا روی <b>عکس‌ها</b> <b>تمرکز</b> کند

  Amazon طرح نامحدود را در اواسط سال 2017 کنار گذاشت و آن را با دو سطح پولی جایگزین کرد. اولی 100 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی را با قیمت 12 دلار در سال ارائه می‌کرد، در حالی که دیگری 1 ترابایت با همان 60 دلار در سال به عنوان بسته نامحدود خروجی اعطا کرد. امروزه، اعضای Prime از فضای ذخیره‌سازی نامحدود عکس با وضوح کامل، 5 گیگابایت فضا برای فیلم‌ها و ارسال رایگان روی چاپ‌ها به عنوان بخشی از Prime بهره می‌برند.

  کاربران فعلی Amazon Drive باید توجه داشته باشند که هنوز زمان زیادی برای انجام این کار وجود دارد. عمل کنید طبق این سؤالات متداول، برنامه Amazon Drive برای Android و iOS تا 31 اکتبر 2022 در فروشگاه های برنامه مربوطه خود باقی خواهد ماند. این سرویس همچنان تا 31 ژانویه 2023 به طور معمول کار می کند. در آن زمان، آمازون آپلود فایل های جدید اما مشتریان را غیرفعال می کند. همچنان می‌تواند فایل‌های موجود را مشاهده کند.

  تاریخ پایان رسمی برای Drive برای 31 دسامبر 2023 تنظیم شده است. پس از این تاریخ، مشتریان دیگر به فایل‌های ذخیره شده در Drive دسترسی نخواهند داشت.

  مطالب مرتبط: فضای ذخیره سازی و استراتژی پشتیبان خود را بررسی کنید

  همچنین لازم به ذکر است که عکس ها و ویدیوها در Amazon Drive به طور خودکار در Amazon Photos ذخیره شده اند. سؤالات متداول می‌گوید: «پس از 31 دسامبر 2023، می‌توانید از Amazon Photos برای دسترسی به عکس‌ها و ویدیوهای خود استفاده کنید.


  تگ ها:

  آمازون , نابودی , سرویس , ذخیره‌سازی , ابری , drive , عکس‌ها , تمرکز


  v 5
خبرهای دیگر از اینترنت