خبر

 • تک بورد - آمازون حق توزیع انحصاری پنجشنبه شب فوتبال تا سال 2033 را قفل می کند

  آمازون حق توزیع انحصاری پنجشنبه شب فوتبال تا سال 2033 را قفل می کند
  چند ثانیه قبل

  چرا مهم است: لیگ ملی فوتبال اعلام کرد که آمازون حقوق طولانی مدت توزیع منحصر به فرد بازی های پنجشنبه شب فوتبال را قفل کرده است. شرایط مالی این توافق نامه اعلام نشده است اگرچه منابع مطلع از این موضوع به CNBC گفته اند كه آمازون سالانه حدود 1 میلیارد دلار برای حقوق انحصاری پرداخت می كند.

  توافق نامه جدید با فصل 2023 آغاز می شود و تا فصل 2033 ادامه دارد. این اولین بسته پخش ملی انحصاری NFL با سرویس پخش دیجیتال است و شامل حق پخش 15 بازی پنجشنبه شب فوتبال و همچنین یک بازی پیش فصل در سال خواهد بود.

  هر بازی پنجشنبه شب نیز در بازارهای خانگی تیم های شرکت کننده از طریق هوا از تلویزیون پخش شود.

  https://techbord.com قفل های آمازون حقوق توزیع انحصاری پنجشنبه شب فوتبال تا سال 2033

  دو طرف ابتدا برای آوردن فوتبال پنج شنبه شب به Amazon Prime Video در طول فصل 2017 با یکدیگر همکاری کردند. یک سال زودتر ، NFL با توئیتر برای توزیع بازی های منتخب در فصل عادی همکاری کرد.

  آمازون گفت که همچنین قصد دارد نمایش های جدید قبل از بازی ، نیمه وقت و بعد از بازی را ارائه دهد و تولید خود را ادامه خواهد داد. ویژگی های تعاملی مانند آمارهای نسل بعدی و X-Ray برای یک تجربه مشاهده قابل تنظیم تر.

  NFL همچنین موافقت نامه های رسانه ای به روز شده را با شرکای موجود از جمله CBS ، ESPN ، NBC ، FOX و شبکه NFL اعلام کرد. از نظر منابع CNBC ، ارزش جمعی توافق نامه های جدید بیش از 100 میلیارد دلار است.

  تصاویر با مجوز از Twin Design ، Jamie Lamor Thompson

خبرهای دیگر از اینترنت