خبر

 • تک بورد - آمازون بیش از 600 مارک الکترونیکی چینی را با ضربات چکش به فروش رساند

  آمازون بیش از 600 مارک الکترونیکی چینی را با ضربات چکش به فروش رساند
  29 روز و 9 ساعت قبل

  آمازون به دلیل تعطیلی هزاران تاجر که صدها مارک الکترونیکی را می فروشند ، به سرکوب بررسی های جعلی ادامه می دهد. اگرچه اکثر فروشندگان متخلف در چین هستند ، اما آمازون می گوید که خرده فروشان چینی را هدف قرار نمی دهد.

  آمازون تا کنون 3000 بازرگان آنلاین مرتبط با 600 مارک لوازم الکترونیکی چینی را که در پلتفرم فروش آنلاین خود فروخته می شود ، به عنوان بخشی از کمپین مداوم خود علیه بازخورد پولی و فعالیت های مشابه ، تعطیل کرده است. اگرچه آمازون "بررسی های تشویقی " را در سال 2016 به طور رسمی ممنوع اعلام کرد ، اما جنگ فعلی آن علیه چنین شیوه هایی-با شروع بلندمدت نام های آشنا مانند Aukey و RAVpower از پلت فرم خود در اوایل سال جاری-گسترده تر از هر کاری است که قبلاً انجام شده است.

  سیندی تای-معاون رئیس جمهور آمازون در فروش جهانی آسیا-در مصاحبه ای با تلویزیون مرکزی چین نیز اظهار داشت که سرکوب عمداً علیه چین یا هر کشور دیگری و یا رشد کلی چینی ها صورت نگرفته است. تجار آنلاین که از طریق آمازون می فروشند. با این حال ، روزنامه South China Morning Post قبلاً گزارش داده بود که این صنعت به میزان 15.4 میلیارد دلار ، بین فروش از دست رفته ، وجوه مسدود شده و موجودی دریغ دار ، به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است.

   https://techbord.com آمازون بیش از 600 مارک الکترونیکی چینی را با ضربات چکش

  " مشتریان به صحت و اعتبار بررسی محصولات متکی هستند برای تصمیم گیری خرید آگاهانه ، و ما سیاست های روشنی برای داوران و شرکای فروش داریم که سوء استفاده از ویژگی های جامعه ما را ممنوع می کند. از جمله مواردی که آگاهانه مرتکب نقض های متعدد و مکرر خط مشی می شوند ، از جمله سوء استفاده از بازبینی. "

  در حالی که ممکن است برای مصرف کنندگان مایه تاسف باشد که به دنبال بانک های باتری ارزان قیمت و شاد ، بلندگوهای بلوتوث و موارد مشابه هستند ، مقیاس و دسترسی به بازار آمازون به این معنی است که هر گونه بی تردید تلاش برای دستکاری رتبه بندی محصولات و بازبینی نمرات یک معامله بزرگ است. با این حال ، می توان عکس این موضوع را نیز گفت ، زیرا بسیاری از این مارک ها و بازرگانان در حال رقابت با خط مبانی ارزش محور آمازون بودند و حذف آنها به احتمال زیاد به مصرف کنندگان کمک می کند تا جایگزین های مارک خود را پیدا کنند.

خبرهای دیگر از اینترنت