خبر

 • تک بورد - آمازون برای گسترش شبکه حمل و نقل هوایی 11 فروند هواپیمای بوئینگ 767-300 خریداری می کند

  آمازون برای گسترش شبکه حمل و نقل هوایی 11 فروند هواپیمای بوئینگ 767-300 خریداری می کند
  18 روز و 20 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آمازون روز سه شنبه گفت که برای گسترش شبکه حمل و نقل هوایی خود نزدیک به ده هواپیمای دست دوم بوئینگ 767-300 خریداری کرده است. چهار هواپیما از شرکت WestJet است و در حال حاضر از هواپیماهای مسافربری به هواپیماهای باری تبدیل می شود. آمازون انتظار دارد که اینها اواخر امسال وارد ناوگان خود شوند. هفت جت باقی مانده از دلتا باید تا سال 2022 آماده پرواز با آسمان های دوستانه باشند.

  سخنگویی به بلومبرگ گفت که آمازون انتظار دارد تا پایان سال آینده بیش از 85 هواپیما در خدمت باشد. این خرید اولین باری است که آمازون هواپیمایی خریداری کرده است. تمام هواپیماهایی که تا این لحظه استفاده کرده است ، اجاره شده اند. در تحقق وعده های مشتری خود همگام باشید. "سارا رهودز ، نایب رئیس آمازون گلوبال ایر و خلبان سابق نیروی دریایی ارتش گفت. https://techbord.com آمازون 11 فروند هواپیمای بوئینگ 767-300 را برای گسترش شبکه حمل و نقل هوایی خریداری می کند توسط سیریوم ، ارزش جت های دلتا هر کدام 13 تا 14 میلیون دلار است.

  در واقع ، قادر به حذف واسطه - در این مورد ، متخصصان تحویل سنتی مانند UPS ، FedEx و USPS - به آمازون اجازه می دهد به حداکثر رساندن سود و کنترل بهتر نحوه جابجایی کالا از انبارهای سراسر جهان. همچنین آمازون را قادر می سازد تا مشاغل بیشتری ایجاد کند.

خبرهای دیگر از اینترنت