خبر

 • تک بورد - آمازون با استفاده از فروشگاه های فیزیکی کالاهای فروخته نشده را با تخفیف شدید جابجا کرد

  آمازون با استفاده از فروشگاه های فیزیکی کالاهای فروخته نشده را با تخفیف شدید جابجا کرد
  22 روز قبل

  آمازون در حال حاضر ده ها فروشگاه خرده فروشی را تحت عنوان Amazon Books ، Amazon 4-Star ، Amazon Fresh و Amazon Go اداره می کند ، نیازی به ذکر بازارهای غذاهای کامل آن نیست. به نظر نمی رسد گسترش این عملیات برای درج زنجیره تخفیف ، حتی اگر به صورت آزمایشی برای آزمایش مفهوم باشد ، خیلی زیاد باشد.

  گزارش شده است که آمازون با ایده افتتاح فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی که کالاهای فروخته نشده را با تخفیف عمیق حمل می کند ، معاشقه کرده است. مغازه های پیشنهادی ، هم از نوع دائمی و هم از نوع پاپ آپ ، می توانند ترکیبی از وسایل کوچکتر باشند که فضای زیادی از جمله وسایل الکترونیکی ، اسباب بازی ها ، وسایل آشپزخانه ، کالاهای کودک و کالاهای خانگی را اشغال نمی کند.

  منابع آگاه به این موضوع به بلومبرگ گفتند که این ایده به سال گذشته بازمی گردد ، اما سایر موارد از جمله بیماری همه گیر و فروشگاه مواد غذایی تازه شرکت ، این شرکت را مجبور کرد که ابتدا در آن آبها حرکت کند.

  https://techbord.com آمازون با استفاده از فروشگاه های فیزیکی برای جابجایی کالاهای فروخته نشده با تخفیف عمیق

  ایده خرده فروشی را جستجو کرد ، یک نفر به این نشریه گفت که این راهی برای آمازون برای تمیز کردن انبارها و استفاده از موجودی کالا بدون نیاز به تخریب موارد است. این شخص اضافه کرد: "این با ارزش پیشنهادی آمازون مطابقت دارد ، قیمت را در اولویت کار خود قرار می دهد و به مشتریان امکان می دهد با کم هزینه به محصولات دسترسی پیدا کنند."

  آمازون در سال 2019 پس از انتشار گزارشات در مورد انتقادات شدید دفع میلیون ها محصول توسط این شرکت که قادر به فروش آن نبود ، باعث شد این شرکت چند ماه بعد برنامه کمک های مالی را آغاز کند.

  تصاویر با احترام از alexfan32 ، bikeworldtravel

خبرهای دیگر از اینترنت