techbord.com آمازون با ارائه تورهای مجازی ، خرید و تجربیات درسی ، پلت فرم Explore را راه اندازی می کند

چه اتفاقی افتاده؟ آمازون پلتفرم جدیدی را به نام Explore راه اندازی کرده است که از ابزارهای پخش زنده خود استفاده می کند تا افراد بتوانند با راهنماها تورهای مجازی داشته باشند ، درس های یک به یک داشته باشند ، با خریداران شخصی لباس بخرند و موارد دیگر.

با اتصال افراد به میزبانان از طریق ویدئو یک طرفه و صوتی دو طرفه ، کارها را کاوش کنید. چندین تجربه در دسترس است ، از جلساتی که مهارت هایی مانند آشپزی را آموزش می دهد ، تا خرید مجازی با مشاوران از سراسر جهان ، تا گشت و گذار با راهنما.

این تجارب از 10 تا 200 دلار متغیر است و معمولاً محدوده از 35 دقیقه تا یک ساعت. به عنوان مثال کشف اسرار تاکوی ماهی دودی از یک قهرمان موج سواری مکزیکی 33 دلار برای یک جلسه 40 دقیقه ای است ، در حالی که بازدید یک ساعته از پارک مرکزی NYC 150 دلار است. قیمت ها توسط میزبانها تعیین می شود ، اگرچه آمازون از بیان اینكه چه مقدار از این برش كافی است ، خودداری كرده است.

برخی ممکن است تعجب کنند که چرا می توانید هزینه این تجارب را بپردازید ، وقتی می توانید همان نوع چیز را در YouTube دریافت کنید رایگان. به این دلیل که خدمات آمازون سطح متفاوتی از تعامل را ارائه می دهد. در طول تورها ، کاربران می توانند مکالمه شخصی با میزبان داشته باشند ، با مردم محلی صحبت کنند و بر روی نقاط محلی مورد علاقه کلیک کنند تا نشان دهند که می خواهند بیشتر بدانند.

در طول دوره های آشپزی ، می توانید موادی را بخرید که میزبان برای شما ارسال می شود ، در حالی که تجارب خرید شامل صاحبان مغازه ها پاسخ دادن به س questionsالات مربوط به محصولات و نمایش آنها در زوایای مختلف برای نگاه بهتر است. همچنین می توانید در هر زمان با استفاده از نماد دوربین در پایین صفحه عکس بگیرید. تمام خریدها از طریق حساب آمازون شما انجام می شود و این شرکت اقلام خریداری شده را به میزبانان بازپرداخت می کند.

Amazon Explore فقط در لپ تاپ ها و دسک تاپ ها کار می کند و به یک میکروفون فعال Chrome ، Edge یا Safari نیاز دارد. و برخی بلندگوها (یا هدست) و همچنین اتصال اینترنت از 5 مگابیت در ثانیه یا بالاتر. در حال حاضر در نسخه بتا عمومی است و فقط با دعوت فقط برای کاربران آمریکایی در دسترس است.

با توجه به اینکه همه مردم از سفرهای خارج از کشور به دلیل همه گیری اجتناب می کنند ، شرکت ها به دنبال جایگزینی این تجارب IRL با تجربه های مجازی هستند. Airbnb این کار را در ماه آوریل و هنگامی که Airbnb Online Experience را راه اندازی کرد شروع کرد و اکنون آمازون نیز از آن پیروی کرده است.

آمازون با ارائه تورهای مجازی ، خرید و تجربیات درسی ، پلت فرم Explore را راه اندازی می کند
the-web/آمازون-با-ارائه-تورهای-مجازی-خرید-و-تجربیات-درسی-پلت-فرم.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com با ورود بیشتر Mac های مجهز به سیلیکون اپل ، iMac Pro متوقف می شود
techbord.com اگر مشکلی در اتصال USB ندارید ، AMD می گوید توصیه های Reddit را دنبال کنید
techbord.com مایکروسافت اکسچنج برای هک 30000 نامه الکترونیکی سازمان ایالات متحده سو استفاده کرد
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.