خبر

 • تک بورد - Whitehouse.com یک بار بازدیدکنندگان را به سایتی آورد که میزبان آنها بود ...

  Whitehouse.com یک بار بازدیدکنندگان را به سایتی آورد که میزبان آنها بود ...
  6 روز و 6 ساعت قبل

  صفحه دولتی قرقیزستان سرگرمی سیاسی و پورنو خدمات اسکورت در منطقه D.C رزرو برای یک هتل تاریخی پاسخ خود را انتخاب کنید و انتخاب صحیح نشان داده خواهد شد. پاسخ صحیح: سرگرمی سیاسی و پورنو چیزهای بی اهمیت بعدی: اولین رایانه ای که در یک مسابقه شطرنج مقابل یک قهرمان جهان پیروز شد (با محدودیت زمانی منظم) چه بود؟ ادامه مطلب را بخوانید…

  که در ماه مه 1997 راه اندازی شد ، Whitehouse.com در ابتدا میزبان "بحث بدون سانسور سیاست های دولت " بود ، اما بعداً به منظور سودآوری اضافه کردن مطالب بزرگسالان را آغاز کرد. حضور در وب به دلیل بازدید تصادفی افراد علاقه مند به مشاهده وب سایت رسمی دولت ایالات متحده بحث برانگیز بود و حتی در دسامبر 1997 نامه توقف و انصراف از دولت کلینتون را دریافت کرد.

  وب سایت بیدار ماند تا 2004 ، زمانی که مالک دن پاریسی دامنه را فروخت (با مبلغی به ظاهر نامشخص ، اگرچه طبق گزارشات سایت بیش از یک میلیون دلار در سال درآمد داشت). گفته می شود ، او نظر فرزند پسر پیش دبستانی خود درباره این سایت را زیر سوال برد و حتی بسیاری از پیشنهادات صنعت پورنو را برای این دامنه رد کرد.

  پس از استفاده در یک سایت املاک و مستغلات در سال 2005 ، وایت هاوس. com در سال 2006 برای مدت کوتاهی محل برگزاری "مجمع گفتگوی آزاد آمریکا" بود ، بعداً در همان سال به موتور جستجوی افراد تبدیل شد و تا اواخر سال 2007 اطلاعات مربوط به انتخابات ریاست جمهوری پیش رو را میزبانی کرد. پس از استفاده برای چندین منظور دیگر ، دامنه سالها پارک شد. از زمان نوشتن در سال 2021 ، Whitehouse.com شما را به یک سایت شرط بندی برای نتایج انتخابات می کشاند.

  همچنین لازم به ذکر است که وب سایت رسمی دولت ایالات متحده را می توان در www.whitehouse.gov یافت.

خبرهای دیگر از techspot