خبر

 • تک بورد - Trivia: چند وب سایت در اینترنت وجود دارد؟

  Trivia: چند وب سایت در اینترنت وجود دارد؟
  12 روز و 22 ساعت قبل

  از مارس 2021 ، براساس سطح جستجو در سراسر جهان ، حداقل 5/38 میلیارد صفحه در اینترنت قابل جستجو است که محققان آن با اجرای جستجوی گوگل و بینگ در مجموعه ای از 50 کلمه که مشخص است از تعداد خاصی استفاده می کنند ، به این رقم می رسند. از زمان چاپ.

  کمی بیش از 1 میلیارد کمی بیشتر از 5 میلیارد حدود 10 میلیارد تقریباً 25 میلیارد پاسخ خود را انتخاب کنید و انتخاب صحیح آشکار خواهد شد. پاسخ درست: کمی بیش از 5 میلیارد چیزهای بی اهمیت بعدی: اولین رایانه ای که در یک مسابقه شطرنج مقابل یک قهرمان جهان پیروز شد (با محدودیت زمانی منظم) کدام بود؟ به خواندن ادامه دهید…

  به عنوان مثال ، گفته می شود "the " در 67.61٪ از کل اسناد موجود است ، بنابراین تعداد نتایج حاوی چنین کلمات مورد نظر را می توان برای استخراج کل استفاده کرد. اندازه یک موتور جستجو و در نتیجه وب.

  جالب است که وب "ایندکس شده " در اوایل سال 2020 به اوج خود رسید ، اما از آن زمان در اندازه کاهش یافته است ، احتمالاً به این دلیل که شاخص های موتور جستجو میلیون ها صفحه هرزنامه را حذف کرده اند اکنون عملاً دفن شده اند.

  از نظر ترافیکی ، طبق شاخص شبکه تصویری سیسکو ، تخمین زده می شود اینترنت از سال 2016 بیش از 1 زتابایت در سال باشد و در مسیر رسیدن به بیش از 4 زتابایت قرار دارد. 2022 ، رقمی که ما گمان می کنیم قبل از آن با توجه به توافق نامه های کار / مطالعه از خانه که در سال 2020 لازم بود ، به دست آمده است.

  آخرین واقعیت جالب: تعداد دستگاه های متصل تا سال 2023 تعداد جمعیت جهان را سه برابر می کند .

خبرهای دیگر از techspot