خبر

 • تک بورد - 3 بنیانگذار اپل چه کسانی بودند؟

  3 بنیانگذار اپل چه کسانی بودند؟
  27 روز و 21 ساعت قبل

  Gil Amelio Ronald Wayne Tim Cook Arthur D. Levinson پاسخ خود را انتخاب کنید و انتخاب صحیح فاش می شود. پاسخ درست: رونالد وین مسائل بی اهمیت بعدی: در سال 2010 ، نیروی هوایی ایالات متحده از بیش از 1000 کنسول بازی برای ساخت یک ابررایانه استفاده کرد: کدام یک؟

  به خواندن ادامه دهید…

  رونالد وین در 1 آوریل 1976 به استیو جابز و استیو وزنیاک پیوست و اپل را تاسیس کرد. وین با جابز در آتاری ملاقات کرد و نظارت اداری را در طول اپل انجام داد. " همان روزهای اول ، اما سهم 10 درصدی خود را در کمتر از دو هفته بعد به قیمت 800 دلار ، بعلاوه 1500 دلار در سال بعد فروخت تا هر گونه ادعایی را از دست بدهد (حدود 11000 دلار امروز). نگران احتمال تصرف دارایی های طلبکاران بود. هر سه شریک مسئولیت بدهی شرکت را یکسان بر عهده گرفتند ، اما وین تنها کسی بود که ضرر زیادی کرد.

  اگر او 10 درصد از سهام خود را در اپل حفظ می کرد ، وین چند میلیاردر می شد ، اما هنگام مصاحبه او گفت که بدون پشیمانی زندگی می کند و با اطلاعاتی که در آن زمان داشت بهترین تصمیم را گرفت. پس از خروج از اپل ، او به آتاری بازگشت و از آن زمان به یک پارک خانه موبایل در پاهرومپ ، نوادا بازنشسته شد و در آنجا تمبر و سکه های کمیاب می فروشد.

خبرهای دیگر از techspot