خبر

 • تک بورد - گیب نیول ، بنیانگذار Valve ، تیمی را در مایکروسافت هدایت کرد که چه بازی را به ویندوز 95 منتقل کرد؟

  گیب نیول ، بنیانگذار Valve ، تیمی را در مایکروسافت هدایت کرد که چه بازی را به ویندوز 95 منتقل کرد؟
  21 روز و 6 ساعت قبل

  Wolfenstein 3D Doom Duke Nukem 3D Quake پاسخ خود را انتخاب کنید و انتخاب صحیح نشان داده خواهد شد. پاسخ صحیح: Doom Next چیزهای بی اهمیت بعدی: وقتی Verizon در سال 2015 AOL را خریداری کرد ، چه تعداد از مردم هنوز هزینه اینترنت AOL را پرداخت می کردند؟ به خواندن ادامه دهید…

  پس از انصراف از دانشگاه هاروارد در سال 1983 برای کار در مایکروسافت ، گیب نیول 13 سال را در شرکت نرم افزاری گذراند و در آنجا به توسعه ویندوز 1.01 ، 1.02 و 1.03 و همچنین کمک کرد. حمل و نقل Doom از MS-DOS به ویندوز 95. Quake و Duke Nukem 3D تا سال بعد منتشر نشده بودند.

  در آن زمان ، تخمین زده می شد که Doom در رایانه های شخصی بیشتر از Microsoft نصب شود سیستم عامل جدید و بعد از در نظر گرفتن خرید id Software ، انتقال بازی به ویندوز منطقی تر بود.

  مایکروسافت این تبلیغات را تا آنجا انجام داد که بیل گیتس برای یک ویدیوی ویندوز 95 به صورت دیجیتالی روی بازی قرار گیرد تبلیغات ، در حالی که اکسل 95 تخم مرغ عید پاک Doom شامل پرتره هایی از برنامه نویسان بازی بود.

  نیول و همکارش مایک هارینگتون مایکروسافت را ترک کردند تا Valve را در سال 1996 تأسیس کنند و پس از الهام گرفتن از مایکل ، Half-Life را ایجاد کنند. ابراش که پیش از این شرکت را برای توسعه Quake در id Software ترک کرده بود. Doom در آگوست 2007 در Steam منتشر شد و همچنین می توانید آن را از بارگیری TechSpot به صورت رایگان بارگیری کنید.

خبرهای دیگر از techspot