techbord.com گوگل در دهه 90 تقریباً به کدام موتور جستجو فروخته شد؟

Yahoo Lycos AltaVista Excite پاسخ خود را انتخاب کنید و انتخاب صحیح آشکار خواهد شد. پاسخ صحیح: Excite Trivia بعدی: بدون اتصال کابل های برق اضافی ، کارت گرافیک PCIe x16 چقدر می تواند از شکاف مادربرد استفاده کند؟ به خواندن ادامه دهید…

در سال 1997 ، لری پیج ، یکی از بنیانگذاران گوگل ، می خواست موتور جستجو را به مبلغ 1.6 میلیون دلار به 60000 دلار پول نقد ، 700 هزار دلار سهام و 300 هزار دلار به Excite بفروشد. برای استنفورد این در مراحل اولیه بود ، در آن زمان Google به BackRub معروف بود و معامله مشخصاً اتفاق نیفتاد ، هرچند دلیل این امر بسته به شخصی که می پرسید متفاوت است.

در مصاحبه سالها بعد مذاکرات ناموفق ، سپس مدیر عامل Excite George Bell گفت که این شرکت با صرف این مقدار پول در Google راحت است ، اما در عوض نمی توان موافقت کرد که اصرار پیج برای جایگزینی کامل فناوری Excite توسط Google باشد. s.

اگرچه بل ادعاها را رد کرده است ، اما در مورد چگونگی این معامله که هرگز اتفاق نیفتاده است ، گفته می شود که Excite از برتری گوگل مرعوب شده و خرید را رد کرده است زیرا نتایج جستجوی آن "خیلی خوب" بود ، "به این معنی که ممکن است درنهایت فعالیت کاربران و در نتیجه درآمد تبلیغات را کاهش دهد زیرا افراد وقت کمتری در سایت می گذرانند.

Excite یک مارک بسیار شناخته شده از وب اولیه بود ، در اواخر دهه 1990 یک شرکت عمومی بود و طبق برخی از معیارها ، ششمین وب سایت پربازدید در سال 1997. امروز وب ها این فقط سایه ای از خود قبلی است. این پورتال وب در Ask Jeeves ادغام شد و همچنان توسط شرکت رسانه ای IAC اداره می شود.

گوگل در دهه 90 تقریباً به کدام موتور جستجو فروخته شد؟
techspot/گوگل-در-دهه-90-تقریبا-به-کدام-موتور-جستجو-فروخته.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com ظرف بخرید تا Republic Wireless و 200000 مشترک آن را به دست آورید
techbord.com Super Nintendo World سرانجام پس از تاخیر همه گیر در 18 مارس افتتاح می شود
techbord.com Modder حافظه را در GeForce RTX 3070 تا 16 GB دو برابر می کند
techbord.com پی پال برای سخت گیری امنیت در حال خرید استارت آپ ارزهای رمزپایه Curv است
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.