خبر

 • تک بورد - کی گفته:

  کی گفته: "دو سال دیگه اسپم (ایمیل) حل میشه"؟


  15 روز و 11 ساعت قبل

  بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت استیو جابز، بنیانگذار اپل مارک آندرسن، بنیانگذار نت اسکیپ تیم برنرز لی، مخترع شبکه جهانی وب پاسخ خود را انتخاب کنید و انتخاب صحیح نشان داده خواهد شد. . پاسخ صحیح: بیل گیتس، یکی از بنیانگذاران مایکروسافت، چیزهای بی اهمیت بعدی: نینتندو که در سال 1889 تأسیس شد، با فروش چه محصولی شروع به کار کرد؟

  به خواندن ادامه دهید…

  در طول مجمع جهانی اقتصاد در سال 2004 در سوئیس، بیل گیتس - معمار ارشد نرم افزار مایکروسافت در آن زمان - پایان هرزنامه ایمیل را ظرف دو سال پیش بینی کرد. از طریق چندین روش بالقوه.

  دو ایده شامل حل معماها بود، در حالی که سومین ایده و به گفته گیتس امیدوارکننده‌ترین آنها بود که به گیرندگان ایمیل اجازه می‌داد تا از فرستنده هزینه کمی مانند تمبرهای پستی دریافت کنند یا از آن چشم پوشی کنند. هزینه برای خانواده و دوستان او پیش‌بینی کرد: «در درازمدت، (روش) پولی غالب خواهد بود.

  علی‌رغم اینکه گیتس تا سال 2006 دنیایی عاری از هرزنامه را پیش‌بینی می‌کرد، در سال 2007 یک رکورد از ایمیل‌های ناخواسته با پیام‌های هرزنامه به ارمغان آورد. 10.8 تریلیون برای سال در مقایسه با 10.5 تریلیون موارد قانونی. با این حال، تا حدودی به لطف فیلتر کردن بهتر، درصد ایمیل‌های هرزنامه به ایمیل‌های قانونی به تدریج از حدود سال 2008 بهبود یافته است و طبق آمار Statista، حدود 54 درصد از کل ترافیک ایمیل‌ها هرزنامه است.


  تگ ها:

  گفته: , دیگه , اسپم , (ایمیل) , میشه"؟


خبرهای دیگر از techspot