خبر

 • تک بورد - کدام یک از امتیازات بازی ویدیویی مجموعاً بیشترین فروش را داشته است؟

  کدام یک از امتیازات بازی ویدیویی مجموعاً بیشترین فروش را داشته است؟
  7 روز و 3 ساعت قبل

  Madden NFL Mario Grand Theft Auto Pokémon پاسخ خود را انتخاب کنید و انتخاب صحیح آشکار خواهد شد. پاسخ درست: Mario Trivia بعدی: کدام شرکت درایو دیسک سخت را اختراع کرده است؟ ادامه مطلب را بخوانید…

  با شروع Donkey Kong در سال 1981 (اولین حضور ماریو) ، حق امتیاز ماریو بیش از 689 میلیون نسخه فروخته شده است ، عناوین "Super Mario" ساخته شده است. 362 میلیون از آن از دیگر بازی های مهم فروش که بخشی از امتیازات ماریو محسوب می شود می توان به سری Mario Kart (بیش از 150 میلیون نسخه) ، Mario Party و Mario Sports اشاره کرد.

  در جواب های احتمالی ذکر نشده است ، اما تتریس دومین امتیاز بازی پرفروش با تقریباً 500 میلیون فروش محبوبیت محبوبیت آن به عنوان بارگیری در بین دارندگان تلفن های همراه است

  فیلم Call of Duty ، بلاک باستر Activision ، طی این سالها 400 میلیون نسخه قابل فروش داشته است ، سومین نسخه spot ، به لطف چرخه انتشار سالانه با آمار فروش عالی سال به سال. Call of Duty همچنین پرفروش ترین بازی تیراندازی اول شخص و برترین بازی برتر در ایالات متحده است.

  در جایگاه چهارم با فروشی حدود نیمی از ماریو ، حدود 365 میلیون نسخه از Pokémon از زمان انتشار ژاپنی Pokémon RPG اصلی برای Game Boy به فروش رسیده است.

  سرانجام ، Grand Theft Auto و FIFA تقریباً 320 میلیون برابر هستند ، گرچه دومی نیز در یک چرخه انتشار سالانه است ، GTA یک بلاک باستر بزرگ که فقط تعداد اندکی بازی در تاریخ حق رای دادن منتشر شده است. Madden NFL از سال 1988 شروع به کار کرده است و به طرز شگفت انگیزی بسیار کمتر از لیست Sims ، Need for Speed ​​، Final Fantasy و همچنین Minecraft و Sonic قرار دارد.

خبرهای دیگر از techspot