چیزهای بی اهمیت: چند وب سایت در اینترنت وجود دارد؟

کمی بیش از 1 میلیارد فقط بیش از 5 میلیارد حدود 10 میلیارد تقریبا 25 میلیارد پاسخ خود را انتخاب کنید و انتخاب صحیح نشان داده خواهد شد. پاسخ صحیح: کمی بیش از 5 میلیارد چیز بی اهمیت بعدی > یک طرح تثبیت قیمت بزرگ که بین سال های 1998 تا 2002 انجام شد، بیش از دوجین سازنده را شامل می شد، کدام قطعه رایانه شخصی؟

بیاموزید که چرا این پاسخ صحیح است

از مارس 2023، طبق worldwidewebsize.com، اینترنت سطح قابل جستجو میزبان حدود 5.3 میلیارد صفحه است که محققان آن به این رقم با اجرای جستجوهای گوگل، یاهو و بینگ روی مجموعه‌ای از 50 کلمه که تعداد دفعات خاصی در چاپ استفاده می‌شوند، مشخص می‌شود.

به عنوان مثال، "the" گفته می‌شود. در 67.61٪ از تمام اسناد موجود است، بنابراین تعداد نتایجی که حاوی چنین کلمات هدف هستند را می توان برای برون یابی اندازه کل یک موتور جستجو و در نتیجه وب استفاده کرد. وب در اوایل سال 2020 به اوج خود رسید، اما از آن زمان به بعد حجم آن کاهش یافته است، احتمالاً به این دلیل که فهرست‌های موتورهای جستجو میلیون‌ها صفحه هرزنامه را که اکنون تقریباً دفن شده‌اند، حذف کرده‌اند.

بر اساس گزارش سالانه اینترنتی سیسکو، از نظر ترافیک از نظر ترافیکی استفاده می‌شود. تخمین زده می شود که اینترنت تا سال 2016 از 1 زتابایت در سال فراتر رفته باشد و تا سال 2022 به بیش از 4 زتابایت برسد، رقمی که ما گمان می کنیم واکنش نشان داده شده است. قبل از آن، ترتیبات کار/مطالعه از خانه را که در سال 2020 ضروری بود در نظر گرفت. آخرین واقعیت جالب: تعداد دستگاه های متصل جمعیت جهان را تا سال 2023 سه برابر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *