techbord.com چه کسی اینترنت را به عنوان یک سری لوله توصیف کرده است؟

فرماندار جمهوری خواه آرنولد شوارتزنگر سناتور آلاسکا تد استیونز Comcast مدیر عامل شرکت برایان ال رابرتز معاون رئیس جمهور سابق ایالات متحده ال گور پاسخ صحیح: سناتور آلاسکا تد استیونز بعدی ❭ کمی پیش زمینه…

صحبت در مخالفت با بی طرفی شبکه در ژوئن 2006 ، سن استیونز ، سناتور آلاسکا ، اینترنت را به عنوان یک استدلال به نفع ارائه دهندگان اینترنت برای اولویت قرار دادن ترافیک برای برخی از مشتریان ، به اینترنت متصل کرد.

"... مقدار زیادی اطلاعات از طریق اینترنت. و دوباره ، اینترنت چیزی نیست که شما فقط چیزی را روی آن بریزید. این یک کامیون بزرگ نیست. این یک سری لوله است. و اگر شما نمی دانید ، این لوله ها می توان پر کرد و اگر آنها پر شوند ، وقتی پیام خود را وارد می کنید ، در صف قرار می گیرد و هر کسی که مقدار زیادی از لوله را در آن لوله قرار دهد ، به تأخیر می افتد مقادیر بسیار زیادی از مطالب. "

توضیحات ساده استیونز در سراسر وب مورد تمسخر قرار گرفته است ، به طوری که Google به مرجع میم ها در یک تخم مرغ عید پاک Chrome که Windows XP را نمایش می دهد ، مراجعه می کند. ' محافظ صفحه نمایش لوله s (sspipes.scr) با عنوان صفحه "Don 't Tubes Toges! " هنگام رفتن به "about: internets " ، اگرچه این نسخه از نسخه 2.0.159.01 حذف شده است. Google Gears همچنین جعبه ای در مورد جعبه دارد که می گوید "چرخ دنده هایی که لوله ها را تغذیه می کنند "

اگر ال گور به نظر می رسد احتمالاً وجود دارد ، دلیل این امر این است که وی معمولاً گفته است که او اختراع کرده است اینترنت ، اگرچه این امر عمدتاً به عنوان یک ویژگی نادرست کمدی در مورد اظهارات نادرستی است که گور در سال 1999 در CNN ارائه داد: جواب شما. انتخاب صحیح و توضیح مختصر در زیر نشان داده خواهد شد. محتوا عمداً وارونه است ، بنابراین قبل از پاسخ دادن هیچ نظری ندارید.

چه کسی اینترنت را به عنوان یک سری لوله توصیف کرده است؟
techspot/چه-کسی-اینترنت-را-به-عنوان-یک-سری-لوله-توصیف-کرده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل و گوگل به دلیل عدم حذف تلگرام از فروشگاه های برنامه توسط سفیر سابق شکایت کردند
techbord.com بررسی AMD Ryzen 9 5980HS: Zen 3 برای لپ تاپ
techbord.com بیش از 500 میلیون شماره تلفن کاربران فیس بوک از طریق ربات تلگرام برای فروش است
techbord.com این شرکت برای انجام بازی ها به مدت یک سال 41000 دلار به شما پرداخت خواهد کرد
techbord.com Corsair K95 RGB Platinum را فقط با 109 دلار بگیرید
techbord.com هوشمندی هلیکوپتر مریخ ناسا ماه آینده به سیاره سرخ خواهد رسید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.