خبر

 • تک بورد - چارلز بابی به خاطر ایجاد اولین ... شناخته می شود؟

  چارلز بابی به خاطر ایجاد اولین ... شناخته می شود؟
  21 روز و 18 ساعت قبل

  رایانه مکانیکی زبان نرم افزار ترانزیستور لوله خلاuum رایانه دیجیتال منظوره عمومی پاسخ خود را انتخاب کنید و انتخاب صحیح نشان داده خواهد شد. پاسخ درست: رایانه مکانیکی چیزهای بی اهمیت بعدی: کدام شرکت درایو دیسک سخت را اختراع کرد؟ ادامه مطلب را بخوانید…

  مهندس انگلیسی چارلز بابیج (1791-1871) به عنوان "پدر محاسبات" برای اختراع اولین رایانه مکانیکی شناخته شده است ، که مسیر را برای طراحی الکترونیکی با جزئیات بیشتر در این زمینه هموار می کند. قرن های آینده.

  دستگاه های بابیج شامل یک ماشین حساب مکانیکی به نام "موتور Difference" است که در سال 1823 و پس از 1700 پوند بودجه از دولت انگلیس ، که 17 هزار پوند هزینه کرد ، توسعه آن را آغاز کرد. قبل از کنار گذاشتن پروژه در سال 1842.

  تا آن زمان ، منافع بابیج به سمت طراحی "موتور تحلیلی" تغییر یافت که اولین بار در سال 1837 توصیف شد. موتور تحلیلی شامل یک واحد منطقی حساب بود. ، انشعاب شرطی و حلقه ها از طریق جریان کنترل و حافظه یکپارچه ، که اساساً همان ساختار منطقی رایانه های امروزی است.

  با وجود اختصاص بیشتر وقت و ثروت خود به توسعه موتور تحلیلی ، بابی هرگز هیچ یک از طرح های خود را به اتمام نرساند و همچنین انجام نداد پسرش هنری پیشوست بابیج ، که پس از مرگ وی در سال 1871 کار پدرش را ادامه داد.

  قبل از مرگ ، در سال 1854 مخترع سوئدی ، گئورگ شوتز با موفقیت دستگاهی را بر اساس موتور تفاوت بابیج ساخت و این سیستم مورد استفاده دولت های انگلیس و آمریکا برای چاپ جداول ریاضی ، نجومی و عملگرایی قرار گرفت.

  در سال 1985 ، موزه علوم در لندن ساخت موتور شماره 2 را از طرح های اصلی بابیج آغاز کرد. و در سال 1991 ، دو قرن پس از تولد بابیج ، دستگاه محاسبه با استفاده از 4000 قطعه با وزن بیش از سه تن (که در طرح شماره 2 شامل اصلاحاتی بود که در زمان توسعه موتور تحلیلی کشف شد) تکمیل شد.

  تلاش ها برای ساخت موتور تحلیلی اخیراً در سال 2010 صورت گرفته است ، زمانی که برنامه نویس انگلیسی جان گراهام کامینگ یک کمپین جمع آوری کمک مالی برای این پروژه را آغاز کرد ، اما از ماه مه 2016 محققان هنوز مهندسی معکوس نکرده اند روشن آغاز شده است.

خبرهای دیگر از techspot