خبر

 • تک بورد - همه این شرکت های معروف فناوری در یک گاراژ شروع به کار کردند ، به جز ...

  همه این شرکت های معروف فناوری در یک گاراژ شروع به کار کردند ، به جز ...
  20 روز و 17 ساعت قبل

  Amazon Apple Google eBay Microsoft Hewlett-Packard پاسخ خود را انتخاب کنید و انتخاب صحیح آشکار خواهد شد. پاسخ صحیح: eBay چیزهای بی اهمیت بعدی: 1024 گیگابایت برابر با 1 ترابایت است. 1024 Terabytes برابر است با 1 Petabyte. چند گیگابایت در یک پتابایت وجود دارد؟ ادامه مطلب را بخوانید ...

  شرکت های مختلف از دیزنی تا هارلی دیویدسون کار خود را در یک گاراژ آغاز کرده اند و این مورد در مورد بسیاری از شرکت های بزرگ فناوری از جمله آمازون ، اپل ، گوگل ، اچ پی و مایکروسافت وجود دارد. با این حال ، شروع فروتنانه eBay در اتاق نشیمن سان خوزه بنیانگذار پیر امیدیار ، نه در یک گاراژ انجام شد.

  با عنوان "The AuctionWeb" در سپتامبر 1995 آغاز شد ، اولین مورد ذکر شده یک نشانگر لیزری شکسته که متعاقباً به 14.83 دلار به شخصی که ادعا می کرد جمع کننده نشانگرهای لیزر شکسته است ، فروخته شد.

  این شرکت اولین کارمند خود را در اوایل سال 1996 انتخاب کرد ، در سپتامبر 1997 نام خود را به eBay تغییر داد و برای کمک به مدیریت 30 کارگر ، نیم میلیون کاربر و درآمد نزدیک به 5 میلیون دلار ، مگ ویتمن را به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل استخدام کرد. اتفاقاً ویتمن در سال 2008 eBay را ترک کرد و در سال 2011 مدیرعامل HP شد.

  اگرچه اغلب گفته می شد که eBay برای نامزد امیدیار ساخته شده است تا توزیع کنندگان آب نبات Pez را که جمع آوری کرده است ، انجام دهد یک افسانه. در کتاب 2002 "The Perfect Store" ، مدیر روابط عمومی eBay مری لو سانگ ، سومین کارمند این شرکت ، اعتراف کرد که برای جلب توجه رسانه ها داستان Pez را ساخته است.

  بیش از 25 سال بعد ، eBay همچنان یک نیرو در خرید آنلاین است ، اگرچه یک قدرت غالب نیست. این تجارت همچنان یک تجارت چند میلیارد دلاری است که مقر اصلی آن در سان خوزه ، کالیفرنیا است و بیش از 13000 نفر در آن مشغول به کار هستند و از سال 2020 در 32 کشور فعالیت می کنند.

خبرهای دیگر از techspot