techbord.com هزینه ساخت اولین ضبط کننده CD توسط Denon ساخته شده است؟

995 دلار 10،000 دلار 20،000 $ 90،000 $ پاسخ درست: 20،000 $ بعدی ❭ اندکی پیش زمینه…

در حالی که برای مصرف کنندگان به بازار عرضه نمی شد ، اولین ضبط کننده CD صوتی در سال 1991 در انجمن ملی پخش کنندگان سالانه رونمایی شد کنوانسیون در لاس وگاس (امروزه به عنوان نمایشگاه NAB شناخته می شود) ، جایی که تولید کننده ژاپنی Denon مدل DN-700R خود را به امید جلب توجه ایستگاه های رادیویی به نمایش گذاشت ، که می تواند از دستگاه برای ساخت دیسک های نمایشی یا کپی و توزیع محتوا به سایر رسانه ها استفاده کند. .

طبق مقاله ای که در آن زمان توسط روزنامه های سیراکیوز نوشته شده بود ، Denon DN-770R اولین نوع از این نوع بود و توسط سازنده الکترونیک با قیمت 20000 دلار پیشنهاد می شد: "Denon DN-770R audio ضبط CD به عنوان اولین در نوع خود آغاز به کار می کند ... CD های تولید شده را می توان در هر دستگاه پخش CD پخش کرد. "

گزارش های جداگانه h ave پیشنهاد کرد که برای راه اندازی و کارکردن به تجهیزات اضافی به ارزش 100000 دلار نیاز دارد. سی دی های خالی در آن زمان هر دلار 40 دلار بود و فقط یک بار ضبط می شد و در مقایسه با نوارهای کاست قابل بازنویسی ارزان تر ، جذابیتی نداشت.

تا سال 1992 ، هنوز ضبط کننده های CD قیمت بالاتری 10 هزار دلار داشتند و تا آن زمان نبود. ضبط کننده HP 4020i در سال 1995 که می توانید ضبط کننده را با کمتر از 1000 دلار (از نظر فنی 995 دلار) خریداری کنید.

پاسخ خود را انتخاب کنید. انتخاب صحیح و توضیح مختصر در زیر نشان داده خواهد شد. محتوا عمداً وارونه است ، بنابراین قبل از پاسخ دادن هیچ نظری ندارید.

هزینه ساخت اولین ضبط کننده CD توسط Denon ساخته شده است؟
techspot/هزینه-ساخت-اولین-ضبط-کننده-cd-توسط-denon-ساخته-شده.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
techbord.com بنیاد Raspberry Pi میکروکنترلر 4 دلاری با سیلیکون سفارشی راه اندازی می کند
techbord.com گزارش شده است که هدست VR اپل دارای یک فن یکپارچه ، طراحی پارچه و پشتیبانی از لنزهای طبی است
techbord.com Capcom امروز میزبان Resident Evil Showcase است ، در اینجا نحوه تماشا را مشاهده می کنید
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.