خبر

 • تک بورد - نسخه اول اینترنت اکسپلورر کد منبع دیگری را از کدام مرورگر وب

  نسخه اول اینترنت اکسپلورر کد منبع دیگری را از کدام مرورگر وب "وام" گرفته است؟
  22 روز و 3 ساعت قبل

  Spyglass Mosaic Netscape Navigator IBM WebExplorer ViolaWWW پاسخ خود را انتخاب کنید و انتخاب صحیح نشان داده خواهد شد. پاسخ صحیح: Spyglass Mosaic چیزهای بی اهمیت بعدی: نینتندو در سال 1889 تاسیس شد و با فروش چه محصولی شروع به کار کرد؟ ادامه مطلب را بخوانید…

  گفته می شود که خالق اینترنت اکسپلورر توماس راردون از کد منبع Spyglass Mosaic ، نسخه مجاز مرورگر Mosaic NCSA ، استفاده کرده است. اریک سینک ، سرپرست پروژه خود ، که خاطرات خود را از وقایع در یک پست وبلاگ شرح داد ، علیرغم اینکه از موزاییک NCSA مشتق شده است ، نسخه Spyglass از مرورگر از هیچ یک از کدها استفاده نمی کند.

  اینترنت اکسپلورر 2.0 اساساً Spyglass Mosaic بود که تغییرات زیادی ایجاد نکرد. IE 3.0 یک نسخه بزرگ بود ، اما هنوز هم اساساً بر اساس کد ما بود. IE 4.0 به بازنویسی نزدیکتر بود ، اما کد ما هنوز ادامه داشت - ما می توانیم از طریق وجود برخی از اشکالات باطنی خاص موتور طراحی ما ، "سینک می گوید.

  در سال 1994 ، مایکروسافت به Spyglass Mosaic مجوز پرداخت هزینه سه ماهه به علاوه درصدی از درآمدهای غیر ویندوز مایکروسافت را داد. با این حال ، توسعه دهنده سیستم عامل تلاش کرد تا با درج رایگان اینترنت اکسپلورر 1.5 در Windows NT ، از نتیجه حق امتیاز اجتناب کند و در یک دادخواست و پرداخت 8 میلیون دلار در ژانویه 1997 نتیجه گیری کند.

خبرهای دیگر از techspot