techbord.com عملکرد دکمه

کامپیوتر را سریعتر اجرا کنید کامپیوتر را با سرعت کمتری اجرا کنید رایانه را با سرعت اولیه راه اندازی مجدد کنید دکمه در واقع هیچ کاری انجام نداده است پاسخ درست: باعث می شود کامپیوتر با سرعت کمتری 1024 گیگابایت کار کند برابر با 1 ترابایت است. 1024 Terabytes برابر است با 1 Petabyte. چند گیگابایت در یک پتابایت وجود دارد؟ بعدی ❭ اندکی پس زمینه…

مدت ها پیش رایانه های شخصی دارای دکمه Turbo در کنار Power و Reset بودند. اغلب اوقات موارد کامپیوتر همچنین دارای یک صفحه نمایش LED کوچک است که فرکانس ساعت CPU را در مگاهرتز نشان می دهد یا "HI " یا "LO" را نشان می دهد تا حالت پردازنده را نشان دهد.

این بعد از انتشار پردازنده اصلی Intel 8086 که با فرکانس 4.77 مگاهرتز کار می کرد. در آن زمان ، بسیاری از عناوین نرم افزاری (و به ویژه بازی ها) با در نظر گرفتن یک ماشین خاص تولید شده و به فرکانس ساعت خاصی از پردازنده برای عملکرد متصل بودند.

وقتی پردازنده های سریعتر بیرون آمدند ، نرم افزار خیلی سریع اجرا شد ، بنابراین دکمه "Turbo" معرفی شد تا سرعت کامپیوتر را به عنوان یک لایه سازگاری کاهش دهد تا این برنامه ها به طور معمول اجرا شوند. برخی از رایانه ها از ترکیب صفحه کلید Ctrl-Alt- پشتیبانی می کنند + / Ctrl-Alt - برای روشن و خاموش کردن حالت توربو.

دکمه "Turbo" در کلونهای 286 و 386 رایانه بسیار رایج بود ، در 486 رایانه کمتر مشاهده می شود و تقریباً در زمان پردازنده های پنتیوم منقرض شده است. در اواخر دهه 90 جریان اصلی را طی کرد.

پاسخ خود را انتخاب کنید. انتخاب صحیح و توضیح مختصر n در زیر نشان داده خواهد شد. محتوا عمداً وارونه است ، بنابراین قبل از پاسخ دادن هیچ نظری ندارید.

عملکرد دکمه "Turbo " در رایانه های شخصی قدیمی چیست؟
techspot/عملکرد-دکمه-turbo-در-رایانه-های-شخصی-قدیمی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com این اشکال در ویندوز 10 فقط با باز کردن یک پوشه می تواند هارد دیسک شما را خراب کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.