خبر

 • تک بورد - ریشه کلمه

  ریشه کلمه "هرزنامه " در زمینه نامه هرزنامه ایمیل چیست؟
  3 روز و 19 ساعت قبل

  اسکیت Monty Python از دهه 70 توسعه دهندگان فقیر که از خوردن همان وعده غذایی مضطرب هستند این مخفف عبارت "پیام تبلیغاتی خود به خود پایدار" است. گوشت SPAM اولین محصولی بود که از طریق ایمیل "اسپم" شد "پاسخ خود را انتخاب کنید و انتخاب صحیح آشکار خواهد شد. پاسخ صحیح: اسکیت مونتی پایتون از دهه 70 چیزهای بی اهمیت بعدی: اولین رایانه ای که در یک مسابقه شطرنج مقابل یک قهرمان جهان پیروز شد (با محدودیت زمانی منظم) کدام بود؟ به خواندن ادامه دهید…

  امروزه که معمولاً به عنوان توصیف پیامهای ناخواسته استفاده می شود ، کلمه "هرزنامه " پس از اسکیت بدنام مونتی پایتون که در کافه ای با وایکینگ ها و 1970 تنظیم شده است ، با تکرار همراه شد. یک میزبان متشکل از لباس که به طور خنده دار SPAM (ژامبون ادویه ای) را به عنوان یک آیتم منو تکرار می کند.

  گاهی اوقات گفته می شود که ایمیل های هرزنامه به همان روشی است که با پیام های "جعلی" در ارتباط است SPAM گوشت جعلی نامیده می شود ، اما برای اثبات این امر چیز کمی وجود دارد.

  نقطه دقیق پیدایش هرزنامه به عنوان زبان رایانه مشخص نیست ، اگرچه نمونه های اولیه مربوط به سیستم های گپ و سیاه چالهای چند کاربره است دهه 80.

  این اصطلاح پس از ارسال انبوه تیم وکلای زن و شوهر برای تبلیغات خدمات حقوقی مهاجرت در گروه های Usenet در اوایل دهه 90 آغاز شد.

خبرهای دیگر از techspot