techbord.com در تاریخ محاسبات ،

مهندسین شاکلی که برای یافتن Fairchild Semiconductor عزیمت کردند کنسرسیومی از سایتهای پورنوگرافی اولیه مهندسانی که اولین IBM PC را ایجاد کردند اولین گروه هک بدنام معروف در اینترنت پاسخ صحیح: مهندسانی که اولین IBM PC بعدی را ایجاد کردند ❭ پس زمینه کمی

پس از آنکه بیل لو در سیستم عامل Atari 800 در ژوئیه 1980 ، سیستم عامل مبتنی بر Atari 800 را به نمایش گذاشت ، مدیر عامل شرکت Frank Cary ، رئیس جمهور John Opel و دیگران در کمیته مدیریت شرکت این شرکت ، برای تسریع در توسعه IBM ، خرید Atari را بررسی کردند. اولین رایانه شخصی ، تصور می کند که برای انجام کار "چهار سال و سیصد نفر" به طول می انجامد.

در نهایت IBM "Project Chess" را تأیید کرد و به بیل لو اجازه داد تا یک مستقل تشکیل دهد گروهی از مهندسان موسوم به "The Dirty Dozen، " که وظیفه داشتند در 30 روز آینده نمونه اولیه کار ایجاد کنند و همچنین تحویل دهند تولید یک محصول نهایی در عرض یک سال. بلوط ") منتشر شد.

بر اساس کتاب" IBM 's 360 و Early 370 Systems "، ده ها نفر کثیف جان هارمون ، جیم وو ، مارتین هالفیل ، راسل برونر ، جان مک نالتی بودند. ، رابرت کراوچ ، فرانک سوردلو ، ریک ویلفورد ، استیون مک آرتور ، کارلو وستنسکو ، استنلی براون و هارولد یانگ. خود این کتاب به مصاحبه ای با مارتین هالفیل و هارولد استیون اشاره کرده است.

پاسخ خود را انتخاب کنید. انتخاب صحیح و توضیح مختصر در زیر نشان داده خواهد شد. محتوا عمداً وارونه است ، بنابراین قبل از پاسخ دادن هیچ نظری ندارید.

در تاریخ محاسبات ، "ده های کثیف" چه کسانی بودند؟
techspot/در-تاریخ-محاسبات-ده-های-کثیف-چه-کسانی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
techbord.com Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.