خبر

 • تک بورد - آیا می دانستید که Valve قبل از توسعه Steam به شرکت های زیادی مراجعه کرد تا در ساخت آن به آنها کمک کند؟

  آیا می دانستید که Valve قبل از توسعه Steam به شرکت های زیادی مراجعه کرد تا در ساخت آن به آنها کمک کند؟
  19 روز و 7 ساعت قبل

  یاهو! Microsoft RealNetworks Sony پاسخ خود را انتخاب کنید و انتخاب صحیح فاش می شود. پاسخ صحیح: سونی مسائل بی اهمیت بعدی: اولین مرورگر وب چند پلتفرمی (حدود 1993) چه بود؟

  به خواندن ادامه دهید…

  پس از بروز مشکل در به روز نگه داشتن بازی های آنلاین مانند Counter-Strike با وصله های جدید ، Valve به دنبال ایجاد پلتفرمی بود که به روز رسانی بازی ها و بهبود اقدامات ضد دزدی دریایی/ضد تقلب. با این حال ، گفته می شود که فروش بازی ها بر روی این پلتفرم حتی در ابتدا مورد توجه قرار نگرفته بود. سعی کرد "یاهو ، مایکروسافت ... و هر کسی که به نظر می رسید نامزد احتمالی ساخت چیزی شبیه به Steam باشد " را متقاعد کند. "

  " ما به سراغ همه رفتیم و پرسیدیم "بچه ها شما کاری انجام می دهید؟ مثل این؟ "و همه شبیه " این "میلیون ها مایل در آینده بودند ... ما نمی توانیم به شما کمک کنیم. \ '"

  Valve توسعه Steam را در سال 2002 آغاز کرد و این پلتفرم در سال 2003 راه اندازی شد و بیش از 300000 گیمر این سرویس را در طول بتا آزمایش کردند. در سال 2015 ، مجموع خریدهای Steam بیش از 3.5 میلیارد دلار با 12.5 میلیون کاربر همزمان و هزاران بازی بود.

  تا سال 2017 ، کاربران خرید بازی از طریق Steam تقریباً 4.3 میلیارد دلار و در سال 2019 حدود 90 میلیون تخمین زده شده است. با وجود رقابت فزاینده ، کاربران فعال ماهانه از مزیت این پلتفرم استفاده می کنند و آن را به بزرگترین پلتفرم بازی رایانه ای تبدیل می کند.

خبرهای دیگر از techspot