از اوایل ماه اوت ، Twitch با اپیدمی آزار و اذیت ، که به "حم">

خبر

 • تک بورد - Twitch از کاربران به دلیل

  Twitch از کاربران به دلیل "حملات نفرت" علیه پخش کننده ها شکایت می کند
  12 روز و 1 ساعت قبل

  این پرونده کاربران ناشناس را متهم به "هدف قرار دادن پخش کننده های سیاه و LGBTQIA+" می کند.
  از اوایل ماه اوت ، Twitch با اپیدمی آزار و اذیت ، که به "حملات نفرت" معروف است ، علیه پخش کننده های حاشیه ای دست و پنجه نرم می کند. این حملات ، چت های پخش کننده هرزنامه را با زبان نفرت انگیز و متعصب ، ده ها بار در دقیقه توسط ربات ها تقویت می کند. روز پنجشنبه ، پس از یک ماه تلاش و شکست در مبارزه با این ت

  "ما امیدواریم که این شکایت هویت افراد پشت این حملات و ابزارهایی را که آنها از آنها استفاده می کنند روشن کند ، آنها را از رفتارهای مشابه به سایر خدمات منصرف کند و به پایان دادن به این حملات ناپسند علیه اعضای ما کمک کند. جامعه ، ”یک سخنگوی Twitch در اظهاراتی به WIRED گفت.

   https://techbord.com Twitch از کاربران به دلیل آزار و اذیت بر اساس جنسیت ، نژاد و جنسیت در پلتفرم 10 ساله پخش بازی جدید نیست. با این حال ، در ماه گذشته ، حملات هدفمند نفرت افزایش یافته است. پخش کننده های حاشیه ای پیام های تحقیرآمیز دریافت می کنند - گاهی صدها نفر در یک زمان - مانند "این کانال اکنون متعلق به KKK است." برای افزایش آگاهی از حملات نفرت انگیز و فشار Twitch برای اقدام ، هزاران پخش کننده با هشتگ هایی مانند #TwitchDoBetter و #ADayOffTwitch ، تحریم یک روزه سرویس گرد هم آمده اند.

  Twitch چندین تغییر ایجاد کرده است در کاهش حملات نفرت این شرکت می گوید طی ماه گذشته هزاران حساب را ممنوع کرده است ، فیلترهای چت جدیدی ایجاد کرده و "تشخیص فرار از ممنوعیت در سطح کانال" را ایجاد کرده است. اما بیرون کشیدن بطری ها شبیه به بازی whack-a-mole است. مجرمان همچنان در حال مخفی کردن هویت آنلاین خود برای جلوگیری از پاسخگویی هستند. سخنگوی Twitch در اظهار نظری گفت: "بازیگران مخرب در نقض شرایط و ضوابط خدمات ما بسیار انگیزه دارند و موج جدیدی از حساب های ربات های جعلی ایجاد کرده اند که برای آزار و اذیت سازندگان طراحی شده است ، حتی اگر ما به طور مداوم محافظت از سایت خود را در برابر رفتارهای در حال تحول سریع آنها به روز می کنیم." WIRED.

  آگهی

  دعوی روز پنجشنبه ، که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شمالی کالیفرنیا تنظیم شده است ، دو کاربر را هدف قرار داده است که فقط به عنوان "Cruzzcontrol" و "CreatineOverdose" شناخته می شوند ، که Twitch معتقد است به ترتیب مبتنی بر آنها هستند ، در هلند و وین ، اتریش. توییچ در این زمینه می گوید در ابتدا با تعلیق و سپس ممنوعیت دائمی حساب های آنها "اقدام سریع" انجام داد. با این حال ، "آنها با ایجاد حساب های جدید و جایگزین Twitch از ممنوعیت Twitch اجتناب کردند و به طور مداوم" کد حمله نفرت "خود را تغییر دادند تا از شناسایی و تعلیق توسط Twitch جلوگیری کنند." این شکایت ادعا می کند که Cruzzcontrol و CreatineOverdose هنوز چندین حساب کاربری در Twitch تحت نام مستعار ، و همچنین هزاران حساب ربات ، برای انجام حملات نفرت انگیز ، و هر دو کاربر ادعا می کنند ، به گفته دعوی ، آنها می توانند "هزاران ربات در عرض چند دقیقه تولید کنند. به این منظور." Twitch ادعا می کند که Cruzzcontrol مسئول حدود 3000 ربات مرتبط با این حملات نفرت اخیر است.

  در 15 آگوست ، با توجه به ادعا ، CreatineOverdose نشان داد که چگونه نرم افزار ربات آنها "می تواند برای اسپم کانالهای Twitch با توهین های نژادی مورد استفاده قرار گیرد. توصیف های تصویری از خشونت علیه اقلیت ها و ادعا می کند که مهاجمان نفرت "KK K." هستند. این شکایت همچنین ادعا می کند که متهمان ممکن است بخشی از "جامعه حمله به نفرت" باشند که حملات را بر روی Discord و Steam هماهنگ می کند.

  Twitch در گذشته با سازندگان ربات دست به گریبان قانونی شده است. در سال 2016 ، این شرکت از چندین سازنده ربات که تعداد تماشاگران و دنبال کنندگان را به طور مصنوعی افزایش داده بودند ، شکایت کرد-چیزی که در آن زمان متیو دی پیترو ، معاون ارشد بازاریابی Twitch ، "ناامیدی مداوم" نامید. یک قاضی در کالیفرنیا به نفع Twitch تصمیم گرفت و به سازندگان ربات دستور داد 1.3 میلیون دلار به دلیل نقض قرارداد ، رقابت ناعادلانه ، نقض قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان در زمینه مبارزه با سایبر و نقض علائم تجاری به این شرکت پرداخت کنند. کت و شلوار پنجشنبه می تواند به طور بالقوه به افشای هویت مهاجمان ناشناس ناشناس کمک کند تا آنها نیز با عواقب قانونی روبرو شوند.

  ریون ، پخش کننده ای که از طریق RekItRaven در Twitch می گذرد ، می گوید: "من امیدوارم." ریون صریحاً در مورد حملات نفرت انگیزی که آنها همچنان از آن رنج می برند صحبت کرده است و به هماهنگی هر دو جنبش #TwitchDoBetter و #ADayOffTwitch کمک کرده است. "افرادی که پشت این امر هستند باید پاسخگوی اعمال خود باشند. آنها صدها یا هزاران نفر را ترور کرده اند. اگر این اتفاق در یک مکان فیزیکی رخ دهد ، ما انتظار مشابهی داریم. نباید به صورت آنلاین متفاوت باشد. "

  این داستان در اصل در wired.com ظاهر شد.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری