خبر

 • تک بورد - Theranos لوگوهای Pfizer و یک غول دارویی دیگر را برای گزارش های جعلی حذف کرد

  Theranos لوگوهای Pfizer و یک غول دارویی دیگر را برای گزارش های جعلی حذف کرد
  5 روز و 5 ساعت قبل

  سرمایه‌گذاران به هیئت منصفه می‌گویند که معتقد بودند شرکت‌های داروسازی این فناوری را تأیید کرده‌اند.
  در حالی که ترانوس از طریق پول نقد، بنیان‌گذار الیزابت هولمز ظاهراً ناامید بود که سرمایه‌گذاری بزرگی را از Walgreens دریافت کند - آنقدر ناامید بود که دو گزارش دارویی جعلی را برای مدیران داروخانه ارسال کرد. هیئت منصفه در محاکمه جنایی هلمز دیروز متوجه شد.

  چند هفته پیش، دادگاه شنید که چگونه هولمز گزارشی را به مدیران اجرایی Walgreens ارسال کرده است که نشان‌واره فایزر را برجسته کرده بود. اما فایزر استفاده از آن را مجاز نکرده بود. دیروز، دادگاه شنید که هولمز یک بار دیگر این کار را انجام داد، و گزارش هایی را ارسال کرد که به طور برجسته نشان شرینگ پلاگ، شرکت بزرگ داروسازی که توسط Merck در سال 2009 خریداری شد، ارسال شد.

  ادامه مطلب

  "اوه، نه" - دانشمند فایزر ادعای هولمز مبنی بر اینکه فایزر فناوری Theranos را تایید کرده است را رد می کند. . این شرکت داروسازی علاقه مند به همکاری با Theranos برای توسعه تست‌های تشخیصی سفارشی بود و دو دستگاه از دستگاه‌های اختصاصی این استارت‌آپ را خریداری کرده بود تا ببیند آیا آنها به قول خود عمل می‌کنند یا خیر. کالن و دیگر دانشمندان Schering-Plough سه آزمایش مختلف را ارزیابی کردند که ترانوس برای آنها 279000 دلار برای مواد آزمایشی از آنها دریافت کرد.

  به عنوان بخشی از ارزیابی، کالن و همکارانش با هولمز و سایر کارکنان ترانوس در دفتر مرکزی شرکت پالو آلتو ملاقات کردند. دانشمندان Schering-Plough با سوالات فنی آماده شده بودند اما پاسخ فنی دریافت نکردند. کالن گفت: صادقانه بگویم، من ناراضی بودم. او افزود: «جزئیات فنی کافی برای ارزیابی فناوری وجود نداشت.»

  او افزود: «آنچه را که من به عنوان پاسخ‌های غافلگیرانه توصیف می‌کنم یا تلاش‌هایی برای تغییر مسیر به موضوعات دیگر وجود داشت. کالن گفت که اگرچه کارمندان ترانوس دیگری در جلسه حضور داشتند، هولمز تقریباً تمام صحبت‌ها را انجام داد. او گفت: "تقریباً به طور انحصاری خانم هولمز کسی بود که بدون توجه به اینکه سوالات از چه کسی پرسیده می شد، به سوالات پاسخ می داد." نتایج دقیق و دقیقی ارائه دهد.» کالن به دادگاه گفت که او در مورد این بیانیه با ترانوس صحبت نکرده و با آن موافق نیست.

  در بهار 2010، هولمز آن گزارش را با تغییرات کوچک اما مهمی برای مدیران Walgreens ارسال کرد. این گزارش اکنون لوگوی Schering-Plough را در بالا داشت و یک خط کلیدی بهینه سازی شده بود. اکنون گفته شده است که فناوری تشخیصی Theranos "نشان داده شده است که نتایج دقیق و دقیق تری ارائه می دهد" - به اضافه کردن کلمه "بیشتر" توجه کنید. کالن برای دادگاه تأیید کرد که هیچ‌کس در شرکتش این بیانیه را تأیید نکرده است.

  پیش‌بینی درآمد از دست رفته

  شهادت کالن پس از بازجویی متقابل دفاع از لیزا پترسون، که سرمایه‌گذاری‌های سهام خصوصی را رهبری می‌کرد، انجام شد. برای دفتر خانواده DeVos. لنس وید، وکیل هولمز در بازجویی خود این موضوع را مطرح کرد که پترسون و خانواده دیووس سرمایه‌گذاران پیچیده‌ای بودند. او به هیئت منصفه نشان داد که دفتر خانواده سندی را امضا کرده است که تأیید می‌کند ترانوس یک شرکت نسبتاً جدید است و تأیید می‌کند که پترسون می‌دانست که این استارت‌آپ "بسیار حدس و گمان است و خطرات قابل توجهی در بر دارد."

  در تغییر مسیر، دستیار وکیل ایالات متحده رابرت لیچ موضوع پیش بینی های مالی خوب ترانوس را مطرح کرد که این شرکت در اواخر سال 2014 به پترسون ارائه کرد. این استارتاپ 140 میلیون دلار در سال 2014 و 990 میلیون دلار در سال 2015 پیش بینی کرده بود. پترسون گفت که اگر ترانوس یک سوم درآمد خود را کسب کرده بود. برای سال 2015 پیش‌بینی کرده بود، از آنجایی که نشانه‌هایی از پیشرفت را نشان می‌داد، خوشحال می‌شد. در حقیقت، این شرکت در سال 2014 هیچ درآمدی نداشت و در سال 2015 کمتر از 500000 دلار درآمد داشت. آیا او انتظار داشت که درآمد در سال 2014 صفر شود؟ پترسون گفت: «نه.» او گفت: «آنچه به ما می‌گفتند درست نبود. (وید بعداً مخالفت کرد و اشاره کرد که ترانوس در آن سال "درآمد معوق" 169 میلیون دلاری داشته است.)

  پیترسون همچنین گفت که سرمایه گذاری خانواده DeVos به چند سند و ادعا متکی است که یکی از آنها Theranos بود. گزارشی حاوی لوگوی غیرمجاز فایزر که هلمز برای سرمایه گذاران ایمیل کرده بود. پیترسون گفت: «چند چیز وجود دارد که ما واقعاً به آنها تکیه کردیم و یکی از بزرگترین چیزها این بود که شرکت های داروسازی شخص ثالث و دولت از آنالیزور در این زمینه استفاده می کردند.

  p>

خبرهای دیگر از سیاست فنی