خبر

 • تک بورد - T-Mobile می گوید که به طور گسترده ای iCloud Private Relay را مسدود نمی کند، مشکل iOS را مقصر می داند

  T-Mobile می گوید که به طور گسترده ای iCloud Private Relay را مسدود نمی کند، مشکل iOS را مقصر می داند


  16 روز و 13 ساعت قبل

  T-Mobile می گوید مسدود کردن فقط باید بر مشتریانی تأثیر بگذارد که فیلترهای محتوا را فعال کرده اند.
  T-Mobile به شکایت هایی مبنی بر مسدود کردن iCloud Private Relay در آیفون ها پاسخ داده و گفته است که این مسدود کردن فقط بر مشترکانی تأثیر می گذارد که کنترل های والدین یا سایر انواع محتوا را فعال کرده اند. فیلتر کردن T-Mobile همچنین می‌گوید باگی را در iOS شناسایی کرده است که ممکن است تنظیمات رله خصوصی

  T-Mobile به Ars last گفت: «مشتریانی که طرح‌ها و ویژگی‌هایی را با فیلتر محتوا (مثلاً کنترل‌های والدین) انتخاب کرده‌اند، به رله خصوصی iCloud دسترسی ندارند تا به این سرویس‌ها اجازه دهند طبق طراحی کار کنند. سایر مشتریان هیچ محدودیتی ندارند. شب این همچنین در مورد مشتریانی که قبل از ادغام شرکت‌ها در Sprint مشترک شده‌اند صدق می‌کند.

  مشتریانی که تحت تأثیر مسدود کردن iCloud Private Relay قرار می‌گیرند، هنگامی که می‌خواهند ویژگی حریم خصوصی اپل را فعال کنند، پیام خطایی در برنامه تنظیمات آیفون دریافت می‌کنند. این پیام می‌گوید: "طرح تلفن همراه شما از iCloud Private Relay پشتیبانی نمی‌کند. با خاموش کردن Private Relay، این شبکه می‌تواند فعالیت اینترنت شما را کنترل کند و آدرس IP شما از ردیاب‌ها یا وب‌سایت‌های شناخته شده پنهان نمی‌شود."

  برخی از کاربران دیروز متوجه شدند که T-Mobile در حال مسدود کردن iCloud Private Relay است که منجر به گمانه زنی هایی شد مبنی بر اینکه این اپراتور قصد دارد ویژگی حریم خصوصی اپل را برای همه مشتریان مستقر در ایالات متحده مسدود کند. در حالی که اکنون به نظر می رسد مسدودسازی گسترده نیست، ممکن است بر برخی از کاربرانی که در فیلترینگ محتوا ثبت نام نکرده اند تأثیر بگذارد. یکی از کاربران Sprint در توییتر به ما گفت که iCloud Private Relay مسدود شده است، حتی اگر فیلتر در حسابش فعال نباشد و باید «بعد با پشتیبانی فنی پیشرفته صحبت کند» زیرا پشتیبانی T-Mobile به او گفته است که «آنها نمی توانند» یک بلیط باز کنید."

  علاوه بر این، یک گزارش 9to5Mac بیان می کند که "بسیاری از کاربرانی که از آنها شنیده ایم... چنین فیلترینگ محتوا را فعال نکرده اند." تبلیغات

  T-Mobile می گوید یک مشکل iOS 15.2 وجود دارد

  در پاسخی بیشتر به Ars امروز، T-Mobile پیشنهاد کرد که مشکلی در تنظیمات پیش فرض در iOS 15.2 وجود دارد. T-Mobile به ما گفت: «تیم ما یک شبه شناسایی کرد که در نسخه 15.2 iOS، برخی از تنظیمات دستگاه به طور پیش‌فرض به حالت غیرفعال شدن ویژگی هستند. ما این مورد را با اپل به اشتراک گذاشته‌ایم. این مختص T-Mobile نیست. با این حال، ما به طور کلی iCloud Private Relay را مسدود نکرده‌ایم. ما با اپل تماس گرفتیم و در صورت دریافت اطلاعات بیشتر، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

  iCloud Private Relay در نسخه بتا موجود است و برای جلوگیری از نظارت اپراتورهای شبکه بر فعالیت اینترنت مشتریان طراحی شده است. اپل می‌گوید: «اگر Private Relay را خاموش کنید، ارائه‌دهندگان شبکه و وب‌سایت‌ها می‌توانند فعالیت اینترنت شما را در Safari کنترل کنند.

  Web Guard T-Mobile از دسترسی به محتوای وب بزرگسالان هنگامی که مشتریان به آن متصل هستند جلوگیری می‌کند. شبکه تلفن همراه T-Mobile. ظاهراً هنگامی که ویژگی جدید حریم خصوصی اپل از مرور کاربر محافظت می کند، نمی تواند چنین محتوایی را مسدود کند.

  راه حل احتمالی: "محدود کردن ردیابی آدرس IP"

  یک سخنگوی AT&T امروز به Ars گفت که این امر به هیچ وجه iCloud Private Relay را مسدود نمی کند، حتی اگر مشتریان فیلتر را فعال کرده باشند. ما هنوز منتظر پاسخ‌های Verizon هستیم.

  برخی از مشتریان AT&T در توییتر گزارش دادند که iCloud Private Relay دیروز روی داده‌های سلولی کار نمی‌کرد. با این حال، برخی از آن رشته‌های توییتر نشان می‌دهند که مشکل آنها با روشن کردن «محدود کردن ردیابی آدرس IP» در بخش Cellular Data Options در برنامه تنظیمات آیفون، رفع شده است.

  توضیح جابجایی در برنامه تنظیمات آیفون می‌گوید: ، "وقتی این خاموش است، iCloud Private Relay نیز برای این ارائه دهنده تلفن همراه خاموش می شود." اگر با iCloud Private Relay مشکل دارید، مطمئن شوید که کلید «Limit IP Address Tracking» روشن است.

  یکی از مشتریان Verizon که ماه گذشته مشکل مشابهی را گزارش کرده بود، امروز به ما گفت که او هرگز فیلتر محتوا روشن نبود و Private Relay اکنون برای او کار می‌کند.

  اپل می‌گوید وقتی iCloud Private Relay فعال است، درخواست‌های وب از طریق دو رله اینترنتی امن و مجزا ارسال می‌شوند. "آدرس IP شما برای ارائه دهنده شبکه شما و اولین رله که توسط اپل اداره می شود قابل مشاهده است. سوابق DNS شما رمزگذاری شده است، بنابراین هیچ یک از طرفین نمی توانند آدرس وب سایتی را که می خواهید از آن بازدید کنید ببینید. رله دوم، که توسط یک ارائه دهنده محتوای شخص ثالث اداره می شود، یک آدرس IP موقت ایجاد می کند، نام وب سایتی را که درخواست کرده اید رمزگشایی می کند و شما را به سایت متصل می کند."


  تگ ها:

  t-mobile , گوید , گسترده , icloud , private , relay , مسدود , مشکل , مقصر , داند


  v 6
خبرهای دیگر از سیاست فنی