خبر

 • تک بورد - Reddit r/NoNewNormal را ممنوع کرده و 54

  Reddit r/NoNewNormal را ممنوع کرده و 54 "subreddits انکار COVID" را قرنطینه می کند
  21 روز قبل

  Reddit علیه افزایش اطلاعات غلط COVID بعد از هفته اعتراض عمل می کند.
  Reddit دیروز r/NoNewNormal ، مرکز ارسال پست های ضد ماسک و ضد واکسن ، پس از اعتراض به امتناع این پلتفرم از انجام اقدامات تهاجمی تر در برابر اطلاعات غلط COVID ، ممنوع شد. Reddit در پستی با عنوان "انکار COVID و شفاف سازی سیاست" ، اعلام کرد که "54 زیرمجموعه اضافی انکار COVID" را نیز قرنطینه کرده است. در حالی که NoNewNormal به طور

  NoNewNormal نه به دلیل انتشار اطلاعات غلط ، بلکه به دلیل زیر پا گذاشتن قانون Reddit علیه "تیپ" ممنوع شد ، که به اعضای یک subreddit اشاره می کند که "تداخل هدفمند" را در subreddit های دیگر انجام می دهند. Reddit گفت:

  در حالی که ما می خواهیم مکانی باشیم که مردم بتوانند دیدگاه های نامعمول را کاوش کنند ، مداخله در جوامع دیگر هرگز قابل قبول نیست. ادعاهای "بریگاد" متداول است و اغلب تعیین میزان آن دشوار است. با این حال ، در این مورد ، ما سیگنال های بسیار واضحی را پیدا کردیم که نشان می داد r/NoNewNormal منبع حدود 80 تیپ در 30 روز گذشته بوده است (عمدتا به جوامعی با دیدگاههای اصلی بیشتر در مورد COVID یا جوامع مبتنی بر مکان که در مورد محدودیت های COVID بحث می کردند ، اشاره داشته است. ) این رفتار حتی پس از صدور هشدار از طرف تیم ما به Mods ادامه یافت. r/NoNewNormal تنها subreddit در لیست زیرمجموعه های ما با سیگنال بالا است که ما این رفتار را شناسایی کرده ایم و یکی از بزرگترین منابع دخالت جامعه است که ما به عنوان بخشی از این کار به آن اشاره کرده ایم (ما چند زیرمجموعه غیر مرتبط دیگر را نیز بررسی خواهیم کرد اگرچه) آن جامعه سال گذشته قرنطینه شده بود زیرا "ممکن است حاوی اطلاعات غلط یا محتوای جعلی باشد". تبلیغات

  subdredit های قرنطینه شده ، قانون 1 را زیر پا گذاشت

  Reddit گفت که 54 زیرمجموعه جدید محروم از COVID به دلیل نقض قانون 1 مجازات شدند ، "که آزار و اذیت ، زورگویی و تحریک خشونت یا ترویج را ممنوع می کند" نفرت "بر اساس هویت یا آسیب پذیری". پست Reddit لیستی از 54 جامعه را شامل نمی شود و سخنگوی آن از بیان اینکه کدام زیرمجموعه ها قرنطینه شده اند ، خودداری می کند. پس از مشاهده هشدار و انتخاب مجدد ، subreddit های قرنطینه شده همچنان در دسترس هستند و احتمالاً Reddit ترجیح می دهد برای جلوگیری از نامگذاری آنها زیرا می تواند ترافیک بیشتری را برای آنها ایجاد کند.

  Reddit همچنین گفت "در حال ایجاد یک ویژگی گزارش جدید برای ناظران است تا به آنها اجازه دهد در صورت مشاهده تداخل جامعه ، سیگنال بهتری به ما ارائه دهند." چند روز طول می کشد تا این ویژگی ساخته شود و ما بعداً مفید بودن این ویژگی را ارزیابی می کنیم. "

  Reddit در ابتدا در برابر اعتراضات کاربران مقاومت کرد

  تغییرات پس از یک هفته انجام شد اعتراض ، که مدیریت Reddit در ابتدا با آن مخالفت کرد. ناظران بیش از 450 subreddits با پیوستن به نامه ای سرگشاده از Reddit خواستند "در وب سایت خود در برابر اطلاعات غلط ویروس کرونا اقدام کند" ، و گفت که subreddits "فقط برای انتشار اطلاعات پزشکی و تضعیف تلاش ها برای مبارزه با همه گیری جهانی باید ممنوع شود. "

  Reddit با دفاع از موضع خود پاسخ داد و گفت که به" بحث "و" مخالفت "در مورد واکسن ها و سایر موضوعات مربوط به COVID ادامه می دهد ، حتی زمانی که [[ ] نظرات اجماعی. "

  " ما قدردانی می کنیم که همه با رویکرد فعلی برای عبور همه ما از همه گیری موافق نیستند و برخی هنوز نسبت به واکسیناسیون احتیاط می کنند. مخالفت بخشی از Reddit و پایه و اساس دموکراسی است. "این شرکت هفته گذشته گفت.

  اعتراض به عدم اقدام Reddit در مورد COVID و اطلاعات نادرست واکسن این هفته با بیش از 150 subreddit موقت وارد مرحله جدیدی شد. یکی از خواسته های اصلی تعطیل کردن r/NoNewNormal بود ، معترضان گفتند که "Reddit سیاست های خود را در برابر اطلاعات غلط ، سرقت و ارسال هرزنامه ها اعمال نخواهد کرد" و "مردم از اطلاعات نادرست می میرند." تبلیغات

  افزایش محتوای محرومیت از ویروس

  اعلان دیروز Reddit توسط "badnernerd" ، کارمند و ناظر ، نوشته شده است. "وظیفه من است که بر اجرای سیاست های ما در پلت فرم نظارت کنم. من هرگز اظهار نکرده ام که در این زمینه کامل هستم. سیاست ها و نحوه اجرای آنها با گذشت زمان تکامل می یابد. "

  این پست برخی از اطلاعات مربوط به محتوای مربوط به COVID را ارائه می دهد که کاربران به دلایل مختلف به سایت گزارش می دهند." از ماه آگوست ، ما تقریباً 2.5 هزار گزارش در روز/روز در مقابل به طور متوسط ​​حدود 500 گزارش/روز یک سال قبل را ببینید. این مقاله تقریباً 2.5 درصد از کل محتوای مربوط به COVID است. " "برخی از زیرمجموعه های معروف اختصاص داده شده به بحث و به چالش کشیدن واکنش سیاست به COVID" را مورد بررسی قرار داد و دریافت که این "زیر سیگنال های فرعی" در حال حاضر بیش از 3 درصد از محتوای COVID را تولید می کنند ، در حالی که کمتر از 1 درصد در سال گذشته بود.

  در این زیرمجموعه های با سیگنال بالا ، محتوا به طور متوسط ​​بیشتر از مطالب موجود در سایر زیرمجموعه ها مثبت دریافت می شود و بیشتر مشاهده می شود. " Reddit گفت: مکانیسم بازخورد نسبت به آنچه انتظار می رود در سایر subreddits مبتنی بر عدم انکار مشاهده کنیم ، منجر می شود که محتوا در این جوامع بیشتر از پست معمولی COVID در سایر subreddits قابل مشاهده باشد.

  Reddit قوانین اطلاعات غلط را روشن می کند

  اعلان Reddit با چند جلد به پایان رسید توجیه سیاست های آن و رویکرد به اطلاعات غلط سلامت. در این پست آمده است: قانون Reddit علیه ارسال محتوا که "تشویق" آسیب جسمی است به معنای "جعل اطلاعات بهداشتی است که باعث تشویق یا ایجاد خطر قابل توجهی برای آسیب خواننده می شود". "به عنوان مثال ، پستی که یک" درمان "سرطان را به طور قابل تأیید ارائه می دهد و در واقع به مردم آسیب می رساند ، خط مشی های ما را نقض می کند."

  این قانون همه انواع اطلاعات غلط کاربران Reddit را پوشش نمی دهد. در اعتراضات ذکر کرده اند ، و این جدید نیست. وقتی Reddit هفته گذشته از موضع اطلاعات نادرست خود دفاع کرد ، گفت که "به [اقدامات] علیه جوامعی که این کار را انجام می دهند یا قوانین دیگر ما را نقض می کنند ، از جمله مقررات مربوط به کلاهبرداری (به عنوان مثال کارت های جعلی واکسن) یا تشویق آسیب ، ادامه می دهد. (به عنوان مثال مصرف سفید کننده). "

  پست دیروز همچنین موضع Reddit در مورد" اطلاعات غلط سلامت "را روشن کرد. "" Reddit گفت. "ما این قانون را به عنوان پوشش اطلاعات نادرست بهداشتی ، یعنی اطلاعات جعلی بهداشتی که دستکاری شده و برای گمراهی ارائه شده است ، تفسیر کرده ایم. این شامل داده های پزشکی جعلی و توصیه های جعلی WHO/CDC است."

  این پست همچنین توضیحاتی در مورد قانون علیه دخالت جامعه این پست می گوید: "قانون 2 کاربران یا جوامع را از" تقلب "یا مشارکت در" دستکاری محتوا "یا مداخله یا اختلال در جوامع Reddit منع می کند." "ما این قاعده را به عنوان ممنوعیت دستکاری جوامع در بستر ، ایجاد گفتگوهای غیر معتبر و درگیری با سایر جوامع تفسیر کرده ایم. ما به طور معمول قانون 2 را با تلاش های ضد تیپ خود اجرا می کنیم ، اگرچه هنوز نمونه ای از رفتارهای بد است که منجر به ممنوعیت های مختلف فرعی. "

  افشاء: اکثر سهامداران Reddit انتشارات Advance هستند ، شرکت مادر Condé Nast ، که مالک Ars Technica است.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری