Reddit دیروز از موضع خود در زمینه اجازه دادن به اطلاعات غلط همه گیر دفاع ک">

خبر

 • تک بورد - Reddit در برابر ممنوعیت اطلاعات غلط همه گیر مقاومت می کند و به واکسن

  Reddit در برابر ممنوعیت اطلاعات غلط همه گیر مقاومت می کند و به واکسن "مخالف" اجازه می دهد
  13 ساعت و 22 دقیقه قبل

  Reddit در پست بحث مربوط به واکسیناسیون می گوید مخالفت "بنیاد دموکراسی" است.
  Reddit دیروز از موضع خود در زمینه اجازه دادن به اطلاعات غلط همه گیر دفاع کرد پس از اینکه صدها ناظم subreddit به نامه ای سرگشاده پیوستند و از شرکت خواستند "در برابر اطلاعات غلط ویروس کرونا اقدام کند" وب سایت آنها. "

  بیش از 450 گرداننده به نامه سرگشاده r/VaxxHappened ملحق شدند و گفتند که افزوده های فرعی "صرفاً برای انتشار اطلاعات غلط پزشکی و تضعیف تلاش ها برای مبارزه با همه گیری جهانی باید ممنوع شود". صدها زیرمجموعه که به نامه سرگشاده پیوستند شامل 10 مورد با بیش از 10 میلیون مشترک ، بیش از 40 زیرمجموعه با 1 تا 10 میلیون مشترک و حدود 20 مورد دیگر با 500،000 تا 1 میلیون مشترک است.

  در پاسخ ، Reddit توضیحی در مورد رویکرد خود ارسال کرد و گفت که به "بحث" و "مخالفت" در مورد واکسن ها و سایر موضوعات مربوط به COVID ادامه می دهد ، حتی اگر یک توافق علمی وجود داشته باشد.

  "در حالی که ما قدردانی می کنیم احساس کسانی که از ما می خواهند جوامع بیشتری را که دیدگاه های اجماعی را در مورد همه گیری به چالش می کشند ممنوع کنیم ، ما همچنان به خوبی جوامع خود ایمان داریم و امیدواریم که ما به طور جمعی با همدلی ، شفقت و تمایل به درک آنچه به چالش های همه گیری نزدیک می شویم روبرو شویم. دیگران در حال گذر هستند ، حتی وقتی دیدگاه آنها در مورد همه گیری با نظر شما متفاوت است ، "Reddit نوشت. اظهار نظرها در پست r/Announcements با پاسخ Reddit مجاز نیست ، اما می توان آن را به صورت ضربدری ارسال و در سایر زیرمجموعه ها مورد بحث قرار داد. جوامع Reddit را که عموماً با "اجماع" در مورد واکسن ها مخالف هستند ممنوع نمی کند ، Reddit گفت مخالفت ها "پایه و اساس دموکراسی" است:

  ما قدردانی می کنیم که همه با رویکرد فعلی برای عبور همه ما موافق نیستند همه گیر ، و برخی هنوز مراقب واکسیناسیون نیستند. مخالفت بخشی از Reddit و پایه و اساس دموکراسی است. Reddit مکانی برای بحث و مناظره باز و معتبر است. این شامل مکالمات است که اجماع عمومی را زیر س questionال می برد یا با آن مخالف است. این شامل مکالمات است که از کسانی که با نظر اکثریت مخالفند انتقاد می کند. این شامل اعتراضاتی است که به تصمیمات ما مبنی بر ممنوعیت حضور انجمن ها در بستر انتقاد یا اعتراض می کنند.

  واکسن ها در کاهش تعداد و شدت موارد COVID ایمن و م effectiveثر بوده اند ، و سازمان غذا و دارو در این هفته مجوز کامل واکسن Pfizer/BioNTech COVID-19 را دریافت کرد.

  Reddit اشاره کرد که توصیه های متخصصان در مورد COVID-19 در طول همه گیری تغییر کرده است و گفت که مخالفت با CDC خط مشی های سایت را نقض نمی کند:

  وقتی صحبت از COVID-19 به طور خاص می آید ، آنچه می دانیم و بهترین شیوه های فعلی از منابع معتبر ، مانند CDC ، با یادگیری های جدید به طور مداوم تکامل می یابد. با توجه به وضعیت سریع تغییر ، ما معتقدیم که بهترین کار این است که جوامع را قادر سازد تا در بحث و اختلاف نظر شرکت کنند و ما هر جا که مناسب است به CDC پیوند دهیم. در حالی که ما معتقدیم CDC بهترین و به روزترین منبع اطلاعات در مورد COVID-19 است ، مخالفت با آنها خلاف سیاست های ما نیست.

  Reddit محدودیت هایی را در مورد اطلاعات غلط تعیین می کند و می گوید که "دستکاری یا تقلب در Reddit برای تقویت هر گونه دیدگاه خاص ، خلاف سیاست های ما است و ما به اقدامات [علیه] جوامعی که این کار را انجام می دهند یا قوانین دیگر ما را نقض می کنند ، از جمله مقررات مربوط به کلاهبرداری (به عنوان مثال کارت های جعلی واکسن) یا تشویق ، ادامه می دهیم. (به عنوان مثال مصرف سفیدکننده) ؛ و ما همچنان از ابزار قرنطینه خود برای پیوند به منابع معتبر و هشدار به مردم که ممکن است با توصیه های نامناسب روبرو شوند ، استفاده کنیم. " تبلیغات

  اطلاعات غلط و دروغ به طولانی شدن بیماری همه گیر کمک می کند

  اگرچه Reddit وعده داده بود که با اطلاعات غلط همه گیر در سال گذشته مقابله می کند ، امضاکنندگان نامه سرگشاده می گویند "به جز قرنطینه رسانه ها هیچ کار اساسی انجام نشده است subreddit بزرگ ، که به سختی ترافیک را کاهش می دهد و برای جلوگیری از اطلاعات غلط کار چندانی نمی کند. "

  " ماه ها پیش می توانستیم وضع بهتری داشته باشیم ، اما اطلاعات غلط و دروغها اجازه داده شده است که به راحتی از طریق بی عملی و بدخواهی منتشر شوند و این امر به قیمت جان کشیده شده است. " "کسانی هستند که وجود بیماری همه گیر را تکذیب می کنند ، کسانی هستند که فکر می کنند استفاده از ماسک به معنای واقعی کلمه شما را خفه می کند ، کسانی هستند که فکر می کنند بدتر از یک ویروس معمولی آنفولانزا نیست ، این یک سلاح بیولوژیکی است و همه چیز در بین آنها. این حجم از اطلاعات غلط آشکار مشکل ساز و خطرناک است. "

  با وجود شواهد علمی که نشان می دهد آنها ابزارهای ایمن و م inثر در مبارزه با همه گیری هستند ، ماسک ها ، واکسن ها و فاصله گذاری اجتماعی" مورد حمله "قرار می گیرند. اشاره شد.

  "تلاش برای حفظ امنیت کودکان به عنوان" کودک آزاری "توصیف می شود." "دروغ ها آنقدر مکرر تکرار می شوند که افراد نادرست شروع به باور آنها از صمیم قلب می کنند ، با این اطمینان که نمی توانند نادرست باشند زیرا توسط افرادی که به آن اعتقاد دارند احاطه شده اند." این پست از مدیران Reddit خواست "مالکیت وب سایت خود را بردارند و اطلاعات غلط پزشکی را که زندگی را به خطر می اندازد و به وجود این بیماری همه گیر ادامه می دهد حذف کنند."

  پاسخ Reddit ناامید کننده

  در حال حاضر پاسخ Reddit در subreddit VaxxHappened مورد بحث قرار می گیرد ، جایی که اعضا از امتناع شرکت از انجام اقدامات تهاجمی تر در برابر اطلاعات غلط ناامید می شوند.

  "چه اتفاقی افتاده است" شما نظر خود را دارید ، اما نه حق داشتن حقایق خود را دارید "، یک نفر پرسید. یکی دیگر می نویسد: "من نمی توانم تحمل کنم که اطلاعات غلط کاملاً آشکار و غیر عادی" نیمه دیگر مکالمه "تلقی می شود. "این یک مکالمه نیست ، نیمی از آن کاملاً با شواهد پشتیبانی می شود ، و دیگری پشتیبانی نمی شود."

  افشاگری: Reddit متعلق به انتشارات Advance ، شرکت مادر Condé Nast ، که صاحب Ars Technica است ، است.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری