خبر

 • تک بورد - OSHA آمازون را پس از مرگ 6 نفر در انباری که توسط گردباد مورد اصابت قرار گرفته بود، بررسی می کند

  OSHA آمازون را پس از مرگ 6 نفر در انباری که توسط گردباد مورد اصابت قرار گرفته بود، بررسی می کند


  1 ماه قبل

  بنا بر گزارش‌ها، پس از صدور هشدار دوم گردباد، به کارگران گفته شد که پناه بگیرند.
  اداره فدرال ایمنی و بهداشت شغلی دیروز اعلام کرد که تحقیقاتی را در مورد مرگ شش کارگر در انبار آمازون در ایلینوی آغاز کرده است که در اثر گردباد عظیم، یکی از بیش از 40 گردباد که منطقه را درنوردیده است. تعطیلات آخر هفته.

  نزدیک به نیمی از ساختمان 1.1 میلیون فوت مربعی به دلیل وزش بادهایی با سرعت 150 مایل در ساعت (240 کیلومتر در ساعت) از طریق سازه تخریب شد. سرویس آب و هوای ملی گفت: "دیوارهای انبار به سمت داخل فروریختند، که به دنبال آن با حرکت گردباد از داخل مجموعه، چندین شکست ساختاری به دنبال داشت."

  ادامه مطلب

  آمازون 100000 کارگر انبار را در بحبوحه رونق ویروس کرونا استخدام کرد. اولین هشدارها نسبتاً زود، در ساعت 8:06 بعد از ظهر و دوباره در ساعت 8:16 بعد از ظهر، زمانی که NWS هشدارهای گردباد را صادر کرد، اعلام شد. "هشدار" به این معنی است که یک چرخش مشاهده شده است یا داده های رادار نشان می دهد که یک چرخنده شکل می گیرد. NWS می گوید که گردباد در ساعت 8:28 بعد از ظهر به عنوان یک EF-0 شکل گرفت، که کمترین میزان در مقیاس بود، و به سرعت به یک EF-3 تبدیل شد که در عرض 255 بین ایالتی حرکت می کرد. بیش از 20 دقیقه بین اولین هشدار و تاچ داون سپری شد. آمازون به CNBC گفت که مدیران انبارها در ساعت 8:16 بعد از ظهر که مصادف با دومین هشدار گردباد بود، به کارگران دستور دادند تا سرپناهی پیدا کنند. اکثر کارگران در حمام های انتهای شمالی ساختمان جمع شده بودند، اما گروه کوچکتری در انتهای جنوبی پناه گرفتند که توسط گردباد تخریب شد. شش کارگر کشته شدند، در حالی که 45 نفر جان سالم به در بردند.

  سخنگوی به Ars گفت: «ما عمیقاً از این خبر که اعضای خانواده آمازون ما در نتیجه طوفان در ادواردزویل فوت کردند، متأسفیم. افکار و دعاهای ما با قربانیان، عزیزان آنها و همه کسانی است که تحت تأثیر گردباد قرار گرفته اند.» آگهی

  ایمنی محل کار

  این مرگ و میرها باعث بررسی مجدد شیوه های کار آمازون شده است. OSHA جزئیات تحقیقات خود را فاش نکرده است، اگرچه گفته است که این آژانس تمام مرگ و میرهای محل کار را بررسی می کند. کارگران تأسیسات ادواردزویل و سایرین در غرب میانه گفته اند که سایت های آنها هرگز تمرینات گردباد برگزار نکرده است و اعضای خانواده از شرکت انتقاد کرده اند که به کارگران اجازه نمی دهد زودتر سرپناه پیدا کنند.

  ادامه مطلب

  ادامه مطلب

  h3>بزوس می‌گوید آمازون باید «کار بهتری را برای کارمندان خود انجام دهد» پس از رأی‌گیری اتحادیه که دستورالعمل‌های OSHA می‌گویند که محل‌های کار باید «برنامه‌های سرپناهی را به طور منظم تمرین کنند» تا برای مقابله با گردباد آماده شوند. یکی از سخنگویان آمازون به Ars گفت که این شرکت "آموزش واکنش اضطراری" را به کارکنان جدید ارائه می دهد و "این آموزش در طول سال تقویت می شود."

  طبق گزارش The Intercept، دفاتر شرکت آمازون مشغول عیب یابی قطعی شبکه بودند و فقط از طریق گزارش های رسانه ای از وقوع گردباد مطلع شد. یکی از کارمندان آمازون به سایت گفت: «آنچه مکاتبات نشان داد این بود که در ابتدا، هیچ کس نمی دانست چه اتفاقی می افتد. "افراد بیشتر و بیشتری برای عیب یابی مشکلات به بلیط ها پیوستند و فقط از رسانه ها متوجه شدند که ساختمان توسط گردباد برخورد کرده است."

  بدون اتاق امن

  آمازون انبار با استفاده از تکنیک "شیب به بالا" ساخته شده است که در آن دیوارهای بتنی تقویت شده با فولاد به صورت افقی در محل ریخته می شوند و در جای خود کج می شوند. سپس سقف به بالای دیوار بسته می شود و به مهار دیوارها کمک می کند. ساختن این سازه ها ارزان است و مورد علاقه انبارها و خرده فروشان بزرگ است، اما به دلیل یکپارچگی خود در طوفان ها شناخته شده نیستند. هنگامی که سقف جدا می شود، دیوارهای سنگین بسیار کمتر پایدار می شوند. روز جمعه، گردباد همه چیز را که در مسیرش بود نابود کرد، سقف را شکست و دیوارهای بتنی 40 فوتی را فرو ریخت.

  "ساختمان های شیب دار برای مقاومت در برابر گردباد اختراع نشدند"، گریس یان، یک استاد مهندسی سازه در دانشگاه علم و فناوری میسوری به St. Louis Post-Dispatch گفت.

  در داخل، اتاق امنی برای مقاومت در برابر نیروی گردباد وجود نداشت. در غرب میانه، بسیاری از ساختمان‌ها دارای زیرزمین‌هایی هستند که به عنوان پناهگاه‌های گردباد نیز شناخته می‌شوند، اما جی‌بی پریتزکر، فرماندار ایلینوی، گفت که انبار آمازون این کار را نکرده است، زیرا این منطقه مستعد سیل است. در ساختمان‌های بدون زیرزمین یا اتاق‌های امن تقویت‌شده، معمولاً حمام‌ها بهترین گزینه در هنگام هشدار گردباد هستند، زیرا معمولاً اتاق‌های داخلی بدون پنجره هستند.

  سخنگوی آمازون، کلی نانتل در یک کنفرانس خبری گفت که انبار "مطابق با قوانین ساخته شده بود" و کارگران "دقیقه‌ها" فرصت داشتند تا به سرپناهی در ساختمان عظیم برسند که تقریباً 1000 فوت طول و 570 فوت عرض دارد.


  تگ ها:

  osha , آمازون , انباری , توسط , گردباد , مورد , اصابت , قرار , گرفته , بررسی


  v 11
خبرهای دیگر از سیاست فنی