خبر

 • تک بورد - OnlyFans پس از واکنش کارگران جنسی ، برنامه ممنوعیت پورنو را تعلیق می کند

  OnlyFans پس از واکنش کارگران جنسی ، برنامه ممنوعیت پورنو را تعلیق می کند
  27 روز و 14 ساعت قبل

  اما با ادامه فشار بر ارائه دهندگان پرداخت ، مبارزه OnlyFans هنوز به پایان نرسیده است.
  OnlyFans امروز اعلام کرد که برنامه خود برای ممنوعیت محتوای جنسی جنسی را به حالت تعلیق درآورده است. این شرکت روزها با واکنش کارگران جنسی روبرو شده بود که به OnlyFans کمک کردند تا تنها در موفقیت خود موفق شوند و فقط اعلام کردند که سایت اعلام کرده است که درآمد آنها را به طرز چشمگیری کاهش می دهد.

  کمتر از یک هفته پیش ، OnlyFans اعلام کرد که "ارسال هرگونه محتوای حاوی رفتارهای جنسی صریح" را از اول اکتبر ممنوع می کند ، اما همچنان اجازه برهنگی را می دهد. OnlyFans گفت که "برای مطابقت با درخواست های شرکای بانکی و ارائه دهندگان پرداخت" ، که با فشار مرکز [مرکز ملی استثمار جنسی (NCOSE) ، گروه ضد پورنوگرافی که از شرکت های مالی برای متوقف کردن پردازش لابی می کرد ، تغییر کرده است ، تغییر می کند. پرداخت برای OnlyFans. OnlyFans مستقر در بریتانیا نیز با تحقیقات بی بی سی تحت فشار قرار گرفت که نشان داد برخی از کودکان قادر به دور زدن سیستم تأیید سن پلت فرم آنلاین هستند.

  با وجود این ، OnlyFans امروز گفت که می تواند پردازش را ادامه دهد پرداخت مشترکین به سازندگانی که عکس ها و ویدئوهای واضح جنسی ارسال می کنند. OnlyFans در توییتی نوشت:

  از همه برای شنیدن صداهای شما سپاسگزاریم.

  ما تضمین های لازم را برای حمایت از جامعه سازندگان متنوع خود دریافت کرده ایم و سیاست برنامه ریزی شده 1 اکتبر را به حالت تعلیق درآورده ایم. تغییر کنید.

  OnlyFans به معنای شامل شدن است و ما همچنان به ارائه خانه برای همه سازندگان ادامه می دهیم.

  نگرانی سازندگان تعلیق دائمی نیست

  فقط سازندگان در Fans اشاره کردند توییتر پاسخ می دهد که اعلام تعلیق تغییر سیاست ، تضمینی برای عدم اجرای آن در تاریخ بعدی نیست. برخی در مورد انتقال از OnlyFans به سایر پلتفرم ها بحث کردند و برخی دیگر خواستار کاهش هزینه هایی شدند که OnlyFans از خالقان دریافت می کند ، از جمله یک زن که از زمانی که OnlyFans اعلام کرد محتوای جنسی جنسی را ممنوع اعلام کرده است ، 500 مشترک خود را از دست داده است.

  ما امروز از OnlyFans پرسیدیم که آیا انتظار دارد تعلیق به طور نامحدود به طول انجامد ، آیا تغییرات دیگری را در سیاست اعمال می کند که مانع ممنوعیت محتوای جنسی جنسی و اطلاعاتی درباره نحوه تضمین ارائه دهندگان پرداخت می شود. در صورت دریافت پاسخ ، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

  OnlyFans جزئیات بیشتری در مورد خبر توییتر خود ارائه نکرد اما نوشت که "ارتباط رسمی با سازندگان به زودی ایمیل می شود." این شرکت به CNN و سایر سازمان های خبری گفت که "برنامه ریزی شده دیگر به دلیل اطمینان شرکای بانکی مبنی بر اینکه OnlyFans می تواند از همه ژانرهای سازندگان پشتیبانی کند ، دیگر لازم نیست". تبلیغات

  OnlyFans قبلا می گفت که "چاره ای ندارد"

  در 21 آگوست ، OnlyFans به سازندگان گفته بود که ممنوعیت اول اکتبر یک ضرورت است ، نوشت:

  کارگران جنسی محترم ،

  انجمن OnlyFans بدون شما امروزی نخواهد بود.

  تغییر سیاست برای اطمینان از خدمات بانکی و پرداخت جهت حمایت از شما ضروری بود.

  ما به طور شبانه روزی کار می کنیم تا راه حل ارائه دهیم.

  #SexWorkIsWork

  حتی دیروز ، یک مقاله در روزنامه تایمز به نقل از تیم استوکلی بنیانگذار و مدیرعامل OnlyFans گفت: " تغییر سیاست ، ما چاره ای نداشتیم - پاسخ کوتاه بانک ها است. "

  به نقل از فایننشال تایمز ،" Stokely ادعا کرد که OnlyFans به طور ناعادلانه توسط گزارشات رسانه ها مورد "حوادث محتوای غیرقانونی" قرار گرفته است. اشاره کنید که چگونه شبکه های اجتماعی بدون پورنو با مسائل مشابه دست و پنجه نرم می کنند. "او گفت بانک ها همان رسانه را مانند دیگران می خوانند."

  Mastercard i در آوریل اعلام شد که قوانین سختگیرانه تری برای تجار صنعت محتوای بزرگسال از 15 اکتبر به منظور جلوگیری از توزیع محتوای غیرقانونی بزرگسالان در شبکه اعمال می شود. اما ظاهراً این یک مشکل شرکت کارت اعتباری برای OnlyFans نبود ، زیرا استوکلی به فایننشال تایمز گفت که "ما از قبل کاملاً با قوانین جدید Mastercard مطابقت داریم ، بنابراین هیچ تاثیری در تصمیم گیری ندارد" و تغییر سیاست را مقصر دانست. در مورد "اقدامات ناعادلانه فزاینده بانکها و شرکتهای رسانه ای." اگر مشکل بانکی حل شود OnlyFans این تغییر را 24 ساعت پس از انتشار مصاحبه با Stokely اعلام کرد.

  NCOSE برای ادامه کمپین فشار

  OnlyFans همچنان با فشار برای مسدود کردن محتوای جنسی آشکار مواجه خواهد شد. نایب رئیس NCOSE هیلی مک نامارا امروز گفت که "OnlyFans تصمیم گرفته است به بهره برداری خود ادامه دهد" و "NCOSE همچنان در پاسخگویی OnlyFans به دلیل امکان سوء استفاده و استثمار ثابت قدم است و ما مجدداً از وزارت دادگستری خواستار پیوستن به FBI و سایر قوانین هستیم. سازمان های اجرایی در بررسی این بستر. "

  گروه های حامی کارگران جنسی با این گروه علیه OnlyFans مقابله خواهند کرد. اتحادیه کارگران جنسی ایرلند اعلام کرد از تغییر اعلام شده امروز استقبال می کند و "تغییر به دلیل تجمع اجتماع کارگران جنسی و اطمینان از شنیدن شوک و ترس جامعه ما است."

خبرهای دیگر از سیاست فناوری