خبر

 • تک بورد - OnlyFans برای دلجویی از بانک ها و خدمات پرداخت ، محتوای غیراخلاقی را ممنوع می کند

  OnlyFans برای دلجویی از بانک ها و خدمات پرداخت ، محتوای غیراخلاقی را ممنوع می کند
  30 روز و 4 ساعت قبل

  ممنوعیت آینده به کارگران جنسی آسیب می رساند که به OnlyFans کمک کردند تا پولدار بزرگ شود.
  OnlyFans امروز ممنوعیت آتی مطالب "جنسی واضح" را در اقدامی که بر حجم زیادی از محتوای ارسال شده توسط سازندگان بر روی پلت فرم تأثیر می گذارد ، اعلام کرد. برهنگی هنوز مجاز است ، اما OnlyFans هنوز جزئیات را مشخص نکرده است که در آن مرز بین محتوای قابل قبول و غیرقابل قبول را مشخص می کند.

  منتقدان این اقدام خاطرنشان کردند که این امر درآمد کارگران جنسی را که به محبوبیت این سایت کمک کرده اند کاهش می دهد. OnlyFans در بیانیه ای گفت که این تغییر را "برای مطابقت با درخواست های شرکای بانکی و ارائه دهندگان پرداخت" انجام می دهد. به نظر می رسد این استراتژی جدید بخشی از تلاش OnlyFans برای جذب سرمایه گذاران با ارزش 1 میلیارد دلار است ، که طبق گزارشات به دلیل محتوای عجیب این سایت با مانع مواجه شده است.

  "از اول اکتبر 2021 ، OnlyFans ارسال هرگونه محتوای حاوی رفتارهای جنسی صریح ممنوع خواهد بود. "OnlyFans در بیانیه ای که این شرکت در اختیار Ars قرار داده است ، گفت. "به منظور اطمینان از پایداری بلند مدت این پلتفرم و همچنان برای میزبانی جامعه ای فراگیر از سازندگان و طرفداران ، باید دستورالعمل های محتوای خود را توسعه دهیم. تا زمانی که محتوای برهنگی وجود داشته باشد ، به سازندگان اجازه داده می شود. با خط مشی استفاده قابل قبول ما مطابقت دارد. "

  OnlyFans" رفتار صریح جنسی "را تعریف نکرده و دستورالعمل هایی درباره مجاز و غیرمجاز بودن ارائه نداده است. این شرکت گفت "در روزهای آینده جزئیات بیشتری را به اشتراک می گذارد و ما به طور فعال از سازندگان خود در این تغییر در دستورالعمل های محتوا حمایت و راهنمایی خواهیم کرد." خط مشی استفاده قابل قبول در حال حاضر می گوید که محتوای حاوی "فعالیت های جنسی" در صورتی مجاز است که فقط شامل بزرگسالان رضایت بخش باشد و در مکان عمومی فیلم برداری نشده باشد ، بنابراین احتمالاً تا 1 اکتبر تغییراتی در آن متن ایجاد شود.

  OnlyFans ، یک شرکت بریتانیایی که در سال 2016 تأسیس شد ، می گوید که 200 کارمند ، 150 میلیون کاربر ثبت شده و بیش از 1.5 میلیون خالق محتوا دارد. می گوید "از زمان تأسیس تا کنون بیش از 3 میلیارد دلار درآمد خالق پرداخت کرده است". آگهی

  کارگران جنسی "OnlyFans" را در یک پلتفرم اصلی قرار دادند

  "OnlyFans بدون کارگران جنسی که کار آنها به یک پلت فرم اصلی تبدیل شده بود" هیچ چیز نخواهد بود. " سازمان دهنده کیم کلی امروز در توییتر نوشت. "در حال حاضر آنها را کنار می گذارد و یک منبع درآمد حیاتی را از جمعیت کارگرانی که به طور نامتناسبی در حاشیه هستند و تحت قانون کار آمریکا هیچ گونه حمایتی ندارند حذف می کند."

  دور شدن OnlyFans از محتوای NSFW شامل موارد این هفته راه اندازی OFTV ، که آن را "یک پلت فرم سرپرست" می نامد که در آن "تمام محتویات لازم است تا از حداقل کیفیت و استانداردهای کار ایمن برخوردار باشد." در گزارش Axios امروز آمده است که در 2021 و 2.5 میلیارد دلار در 2022. با وجود درآمد خود ، OnlyFans "بر اساس منابع متعدد" برای یافتن سرمایه گذاران خارجی تلاش می کند. "Axios نوشت. در این گزارش آمده است که OnlyFans یک بانک بازرگانی را استخدام کرده است تا در بهار به سرمایه گذاری جسورانه کمک کند ، اما "شرکت های جیبی عمیق به سرعت از بین رفتند و حتی در رسیدگی جدی نیز شرکت نکردند."

  " به طور خلاصه ، OnlyFans مشکل پورنو دارد ، هرچند که هرگز یکبار از پورنو در عرشه خود (چیزی که سرمایه گذاران متعدد آن را "غیر عادی" نامیدند) نام برده است. " زمین بازی ، تهیه شده در پایان ماه مارس ، گفت که بیش از 300 سازنده OnlyFans حداقل 1 میلیون دلار در سال درآمد دارند و حدود 16000 نفر حداقل 50،000 دلار در سال درآمد دارند ، Axios نوشت.

  Tumblr را به خاطر دارید؟ < /h2>

  بدیهی است که ممنوعیت بسیاری از محتواهایی که باعث محبوبیت OnlyFans می شود ، می تواند پایگاه کاربران و درآمد آن را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. "آیا هیچکس در OnlyFans با Verizon تماس نگرفت تا نحوه عملکرد Tumblr را بپرسد؟" پل Overbite وکیل شرکت ارتباطات و ضد تراست در توییتر درخواست کرد.

  یاهو در سال 2013 Tumblr را به مبلغ 1.1 میلیارد دلار خریداری کرد ، و Verizon نیز در ژوئن سال 2017 فعالیت تجاری یاهو از جمله Tumblr را به قیمت 4.48 میلیارد دلار خرید. شش ماه پس از خرید یاهو و در سال 2019 Tumblr را به Automattic فروخت. Tumblr در آن زمان ارزش کسری از ارزش قبلی خود را داشت. قیمت فروش اعلام نشده اما گفته می شود "بسیار کمتر" از 20 میلیون دلار است.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری