YouTube TV و NBCUniversal هنوز در حال مذاکره بر سر قرارداد جدیدی هستند که به شبکه">

خبر

 • تک بورد - NBC هنوز می تواند از YouTube TV حذف شود زیرا طرفین فقط در مورد تمدید کوتاه موافقت می کنند

  NBC هنوز می تواند از YouTube TV حذف شود زیرا طرفین فقط در مورد تمدید کوتاه موافقت می کنند
  17 روز و 11 ساعت قبل

  با ادامه مذاکرات قرارداد ، خاموشی امروز با "تمدید کوتاه" جلوگیری شد.
  YouTube TV و NBCUniversal هنوز در حال مذاکره بر سر قرارداد جدیدی هستند که به شبکه های NBC اجازه می دهد در سرویس پخش تحت مالکیت Google باقی بمانند. قرارداد فعلی در ساعت 12 صبح امروز به پایان می رسید ، اما شرکت ها با تمدید کوتاهی موافقت کردند که در حال حاضر از خاموشی جلوگیری می کند.

  "NBCUniversal و YouTube TV با تمدید موافقت کردند تا طرفین مذاکرات خود را ادامه دهند. NBCUniversal امشب در نیمه شب شرقی در تلویزیون YouTube تاریک نخواهد شد." NBC شب گذشته در بیانیه ای که به Ars ارائه کرد.

  NBC از بیان مدت تمدید برنامه خودداری کرد و Google TV صاحب YouTube اظهار نظری نکرد. در صورتی که شرکت ها قبل از انقضای تمدید توافق نکنند ، حدود 15 کانال متعلق به NBC و هشت شبکه منطقه ای NBC Sports هنوز می توانند در تلویزیون YouTube تاریک شوند.

  تقاضای غیرمعمول طاووس NBC

  خاموشی کانال ها و مذاکرات بحث برانگیز حمل و نقل طولانی مدت بخشی از صنعت تلویزیون بوده است ، اگرچه اکنون که سرویس های پخش آنلاین مانند YouTube TV در برابر کابل و ماهواره رقابت می کنند ، برخی چیزها تغییر کرده است. NBCUniversal متعلق به Comcast در این دور از مذاکرات یک تاکتیک غیرمعمول ارائه داد و از YouTube TV درخواست کرد که از Peacock ، سرویس پخش خود NBC ، استفاده کند. NBC برای متقاعد کردن مشترکین برای خرید ردیف برتر 5 یا 10 دلاری طاووس تلاش کرده است ، و همانطور که شرکت تحقیقاتی سرمایه گذار LightShed Partners نوشت ، این شرکت "از مدل تجاری قدیمی خود برای جمع آوری عمده برای عقب راندن توزیع" عقب می افتد.

  بعید است که طاووس در قرارداد نهایی بین NBC و YouTube TV باشد ، همانطور که سه شنبه گزارش کردیم. یک منبع NBC که با مذاکرات آشنا است در آن زمان به Ars گفت که درخواست طاووس NBC از مذاکرات خارج شده است - اما منبع به طور قطعی نمی گوید NBC سعی نخواهد کرد که طاووس را دوباره روی میز بگذارد. گوگل اعتراض کرده بود و می گفت که یک بسته نرم افزاری مشترکان را مجبور می کند تا برای برنامه نویسی یکسان دو برابر پول بپردازند زیرا طاووس دارای محتوای یکسانی با کانال های NBC است. تبلیغات

  حتی اگر طاووس خارج از ترکیب باشد ، طرفین هنوز باید در مورد قیمت کلی و ملاحظات دیگر به توافق برسند. YouTube TV به دنبال بند مورد علاقه ترین کشورها است و می گوید که تحت حمایت قراردادی قرار دارد تا اطمینان حاصل شود که YouTube TV برای کانالهای NBC هزینه بیشتری از ارائه دهندگان تلویزیون با اندازه مشابه نمی پردازد. گوگل اعلام کرد که در صورت سیاه شدن کانال های NBC ، قیمت ماهانه YouTube TV را از 65 دلار به 55 دلار کاهش می دهد و اشاره کرد که مشتریان می توانند به صورت جداگانه برای طاووس ثبت نام کنند.

  NBC ادعا کرد که فقط "به دنبال نرخ عادلانه از Google است" "و سعی کرد با راه اندازی وب سایت" به کانال هایی احتیاج دارید "که به کاربران هشدار می دهد ، شرکت را تحت فشار قرار دهد ،" YouTube TV ممکن است کانال های مورد علاقه شما را رها کند. " وب سایت NBC از کاربران می خواهد تا از YouTube TV شکایت کرده و به سراغ سایر ارائه دهندگان تلویزیون بروند.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری