خبر

 • تک بورد - NBC از YouTube TV خواست تا بسته طاووس را متصل کند یا دسترسی به کانال های NBC را از دست بدهد

  NBC از YouTube TV خواست تا بسته طاووس را متصل کند یا دسترسی به کانال های NBC را از دست بدهد
  23 روز و 13 ساعت قبل

  YouTube TV ممکن است کانال های NBC خود را با پایان قرارداد پنجشنبه از دست بدهد.
  NBCUniversal اخیراً از YouTube TV خواسته است تا Peacock ، سرویس پخش کننده NBC را که ظاهراً موفق به جلب بسیاری از مشترکین پولی نشده است ، بسته بندی کند. NBC متعلق به Comcast از YouTube TV متعلق به Google می خواهد تا هزینه Peacock را به عنوان شرط ادامه دسترسی به کانال های NBC پس از پایان قرارداد فعلی شرکت ها پرداخت ک

  Google به این تقاضا اعتراض کرد و NBC ظاهراً مایل به رد آن است. اما اختلاف بر سر اینکه گوگل چقدر باید به NBC بپردازد هنوز در جریان است و هر دو طرف هشدار داده اند که مشترکان TV TV ممکن است دسترسی به کانال های NBC را از دست بدهند.

  تقاضای طاووس NBC در جریان نزاع مداوم بین NBC و YouTube مطرح شد. بر اساس یک پست وبلاگ دیروز توسط شرکت تحقیقاتی سرمایه گذار LightShed Partners ، تلویزیون. قرارداد حمل و نقل موجود بین YouTube TV و NBC پنجشنبه به پایان می رسد و در صورتی که شرکت ها به موقع قرارداد جدیدی را امضا نکنند ، حدود 15 کانال NBCUniversal از تلویزیون YouTube حذف می شود.

  "NBCU در تلاش است YouTube TV برای بسته بندی و پرداخت هزینه Peacock Premium به عنوان بخشی از قرارداد جدید وابستگی به کانال های NBCU ، "LightShed Partners نوشت ، با اشاره به این که این یک درخواست عجیب است.

  " واکنش اولیه شما باید این باشد که چرا طاووس حتی بخشی از این بحث است زیرا این یک سرویس پخش مستقیم فوق العاده و مستقیم برای مصرف کننده است. "LightShed Partners نوشت. "برای دریافت طاووس به YouTube TV و هیچ سرویس MVPD/vMVPD [توزیع کننده برنامه نویسی ویدئویی چند کاناله] احتیاج ندارید - 5 دلار در ماه با تبلیغات و 10 دلار در ماه بدون تبلیغات از طریق iOS/Android ، tvOS و غیره ... از پخش DTC این است که شما نیازی به بسته چند کاناله قدیمی ندارید. "

  هنگامی که Ars با او تماس گرفت ، سخنگوی Google تأیید کرد که NBC از YouTube TV خواسته تا طاووس را بسته بندی کند و گفت که تقاضای NBC مشترکان را مجبور می کند دو برابر هزینه پرداخت کنند همان محتوا گوگل همچنین به Ars گفت که علیرغم این که بسته بندی پیشنهادی هزینه بیشتری برای کاربران دارد ، مشترکان باید برنامه Peacock را جداگانه از YouTube TV بارگیری و استفاده کنند. با توجه به آن ، اشتراک طاووس به سادگی یک مزیت اضافی برای مشترک شدن در YouTube TV بدون ارائه یکپارچگی خاصی است که استفاده از این دو سرویس را با هم آسان تر می کند.

  یک منبع NBC که با مذاکرات آشنا است به Ars گفت که تقاضای طاووس NBC در حال حاضر "خارج از مذاکرات" است. اما منبع به طور کامل اعلام نکرد که طاووس/YouTube TV از توافق نهایی خارج می شود زیرا مذاکرات روان است و می تواند تا آخرین دقیقه تغییر کند. تبلیغات

  NBC به "مدل تجاری قدیمی" می چسبد

  تحلیلگران LightShed Partners می گویند "دلیل اصلی [برای تقاضای NBC] این است که طاووس تا به امروز بیش از حد مورد استفاده Comcast بوده است /جعبه های جعبه ای Cox ، جایی که به طور م asثر به عنوان نسخه به روز برنامه نویسی درخواستی برای مشترکین کابلی عمل می کند ... با NBCU که با بازاریابی طاووس به طور مستقیم به مصرف کننده دست و پنجه نرم می کند (با صحبت آنها در مورد "ثبت نام" در مقابل "پرداخت مشخص می شود. مشترکین) ، آنها در حال عقب نشینی از مدل تجاری قدیمی خود برای بسته بندی عمده برای ایجاد توزیع هستند. اگر آنها بتوانند YouTube TV را مجبور به حمل طاووس کنند ، ما گمان می کنیم که آنها سعی خواهند کرد vMVPD ها و MVPD های دیگر را نیز مجبور به انجام همین کار کنند. "

  این اختلاف یادآوری است که شیوه های بسته بندی رایج در تلویزیون کابلی و ماهواره ای ممکن است با افزایش خدمات پخش آنلاین حذف نشوند. اما در این مورد ، LightShed Partners گفت که معتقد است NBC در حال شکست است و در نهایت تقاضای خود را کاهش می دهد:

  در حالی که نبردهای کالسکه تقریباً همیشه با غارنشین توزیع کننده به پایان می رسد ، این فقط متفاوت است. NBCU ... می خواهد [به] سرمایه گذاران نشان دهد که طاووس "موفقیت" است زیرا موفقیت در حال حاضر تنها چیزی است که برای سرمایه گذاران رسانه اهمیت دارد (به لطف موفقیت فوق العاده دیزنی در راه اندازی دیزنی پلاس) و حفظ شبکه پخش/کابلی قدیمی و چالش برانگیز آنها. دارایی های. با این حال ، نبرد با یک پلتفرم فناوری که سرمایه گذاران آن به تجارت شبکه های کابلی و تلویزیونی اهمیتی نمی دهند و احتمالاً تصور می کنند که تلویزیون YouTube یک سرگرمی با سودآوری کم است ، برای Comcast/NBCU برنده شدن سخت خواهد بود. گوگل به وضوح به اهمیت تلویزیون YouTube برای پیشبرد فروش تبلیغات YouTube با توجه به هزینه های تهاجمی بازاریابی آن اعتقاد دارد. با این حال ، اهرم در این مذاکره به نظر می رسد که به سمت Google منحرف شده است. در نهایت ، ما انتظار داریم NBCU به توافق برسد و طاووس را از توافق خارج کند.

  ممکن است NBC پس از انتشار پست LightShed بر اساس آنچه منبع NBC به Ars گفت. تقاضای طاووس خود را کاهش داده است.

  اگرچه تلویزیون YouTube از طریق اینترنت ارائه می شود ، اما شبیه تلویزیون کابلی سنتی است زیرا مجموعه ای از کانال های زنده ، فیلم های درخواستی و خدمات DVR را ارائه می دهد. گوگل بدیهی است که YouTube TV همچنان به ارائه کانال های NBC بدون نیاز به بسته بندی طاووس ادامه می دهد ، و این احتمالاً نتیجه بهتری برای کاربرانی خواهد بود که در صورت موفقیت درخواست NBC توسط NBC مجبور به پرداخت هزینه بیشتری برای YouTube TV خواهند شد.

  Comcast مدیر عامل شرکت برایان رابرتز در ماه جولای گفت که طاووس دارای 54 میلیون ثبت نام و بیش از 20 میلیون حساب فعال ماهانه است. این شامل افرادی است که برای ردیف رایگان ثبت نام کرده اند ، و مشخص نیست چند نفر برای سطوح 5 و 10 دلار پرداخت می کنند. همانطور که LightShed اشاره کرد ، شماره کاربر همچنین شامل افرادی می شود که 5 دلار طاووس با پشتیبانی تبلیغاتی را به صورت رایگان در یک بسته با سرویس کابل Comcast یا Cox دریافت می کنند. آخرین اعلام درآمد سه ماهه Comcast می گوید نتایج تقسیم رسانه ای آن شامل "ضرر 363 میلیون دلار مربوط به طاووس" است. روز سه شنبه در وبلاگ پست شد که اگر قرارداد NBC به پایان برسد بدون توافق جدید ، قیمت ماهانه YouTube TV از 65 دلار به 55 دلار کاهش می یابد تا زمانی که کانال های NBC دوباره در دسترس باشند. گوگل خاطرنشان کرد که مشتریان می توانند به صورت جداگانه برای ثبت نام در طاووس ثبت نام کنند "برای تماشای محتوای NBCU ، مانند فوتبال یکشنبه شب." "در تلاش برای چارتر برای حمل Peacock Premium شکست خورد ... و به یک آزمایش کوتاه مدت برای Charter subs بسنده کرد." "LightShed Partners نوشت.

  " ما نمی توانیم بفهمیم چرا YouTube TV هزینه طاووس را پرداخت می کند ، آنها می توانند به سادگی به مشترکین بگویند که از طریق Google Play یا هر فروشگاه برنامه دیگر برای Peacock Premium ثبت نام کنند. " یکی از عجیب ترین جنبه های تقاضای NBC ، LightShed نوشت ، "این است که مشترکین TV TV حتی نمی توانند از داخل برنامه YouTube TV به طاووس دسترسی پیدا کنند ؛ آنها باید Peacock را بارگیری کرده و از برنامه طاووس استفاده کنند. علاوه بر این ، طاووس بسیاری از برنامه های خطی روز بعد از NBCU که قبلاً هنگام عضویت در YouTube TV (یا هر MVPD/vMVPD دیگر) دریافت می کنید. "

  کانال هایی که در صورت عدم اعتراض از YouTube TV حذف می شوند" این موارد شامل NBC ، Bravo ، CNBC ، E !، Golf Channel ، MSNBC ، Oxygen ، SYFY ، Telemundo ، The Olympic Channel ، Universal Kids ، Universo و USA USA می باشد. دسترسی به شبکه های ورزشی منطقه ای NBC در منطقه خلیج ، کالیفرنیای شمالی ، بوستون ، شیکاگو ، فیلادلفیا ، نیویورک ، شمال غربی ایالات متحده و واشنگتن دی سی نیز در خطر است. تبلیغات

  YouTube TV می خواهد "مانند هر ارائه دهنده تلویزیونی دیگر" با او رفتار شود

  گزارش می شود که یکی از نکات مهم در مذاکرات این است که درخواست تلویزیون YouTube مبنی بر موافقت NBC با کشور مورد علاقه (MFN ) عبارت. LightShed خاطرنشان کرد که سایر ارائه دهندگان تلویزیون سالهاست که به توافقنامه MFN نیاز دارند و "[با توجه به مقیاس تلویزیون YouTube و اهمیت روزافزون صنعت ، ما به سختی می فهمیم که چرا آنها نمی توانند با MFN از خود محافظت کنند." یکی دیگر از نزاع ها بر سر هزینه YouTube TV برای شبکه های ورزشی منطقه ای NBC است ، اما در پست LightShed آمده است که اختلافات طاووس و MFN "دو موضوع بزرگ" هستند.

  "درخواست ما این است که NBCU به درمان بپردازد. YouTube TV مانند سایر ارائه دهندگان تلویزیون ، "گوگل در پست وبلاگ خود ، در اشاره به مذاکرات بر سر بند MFN گفت. "به عبارت دیگر ، در طول مدت توافق ما ، YouTube TV به دنبال همان نرخ هایی است که خدمات با اندازه مشابه از NBCU دریافت می کند ، بنابراین ما می توانیم YouTube TV را به اعضای خود با قیمت رقابتی و منصفانه ارائه دهیم." گوگل به Ars گفت که NBC مایل به ارائه محافظت قراردادی نیست تا اطمینان حاصل شود که YouTube TV برای کانال های NBC هزینه بیشتری نسبت به ارائه دهندگان تلویزیون با اندازه مشابه نمی پردازد.

  پست وبلاگ Google می گوید که "NBCU شریک مهمی است برای ما "و" امیدواریم بتوانیم از این بن بست عبور کرده و محتوای آنها را در YouTube TV در دسترس نگه داریم. " NBC موضعی تهاجمی اتخاذ کرد و یک وب سایت "شما به کانال نیاز دارید" راه اندازی کرد که به کاربران هشدار می دهد ، "YouTube TV ممکن است کانال های مورد علاقه شما را کنار بگذارد." این وب سایت NBC از کاربران می خواهد تا با تماس با تلویزیون YouTube نارضایتی خود را ابراز کنند و لیستی از ارائه دهندگان تلویزیون جایگزین که مصرف کنندگان می توانند به آنها مراجعه کنند ، ارائه می دهد.

  NBCUniversal بیانیه ای به Ars ارائه داد و گفت: "NBCUniversal به دنبال نرخ عادلانه از Google است برای تداوم حمل و نقل YouTube TV تنها مجموعه ای که سرگرمی ، اسپانیایی ، خبری و شبکه های ورزشی را ارائه می دهد. متأسفانه ، Google از معامله با این نرخ عادلانه خودداری می کند و مایل است برنامه های سرگرمی ، اخبار و ورزش را از مشتریان پولی خود منع کند. NBCUniversal احساس می کند وظیفه ما این است که به طرفداران خود اطلاع دهیم که در صورت از دست دادن برنامه های مورد علاقه خود در صورت از بین رفتن تقاضاهای گوگل در معرض خطر از دست دادن آنها هستند. "

  تحلیلگر: Comcast باید به پهنای باند پایبند بماند

  Comcast همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد یک شبکه کابلی و یک تجارت رسانه ای ، به لطف خرید NBCUniversal در سال 2011. در مقابل ، AT&T قصد دارد WarnerMedia را متوقف کند و بیشتر بر تخصص اصلی مخابرات تمرکز کند ، در حالی که Verizon به طور مشابه با فروش Yahoo و AOL از تجارت رسانه ای دست کشیده است.

  تحلیلگران LightShed می گویند Comcast به جای آن باید بر پهنای باند تمرکز کند. رسانه ها - اما آنها انتظار ندارند که چنین اتفاقی بیفتد.

  "با توجه به اینکه سرمایه گذاران Comcast واقعاً فقط به پهنای باند Comcast اهمیت می دهند ، درک ما سخت تر و دشوارتر است که چرا Comcast هنوز مالک NBCU است ، چه برسد به Sky در انگلستان ، "LightShed نوشت. "ناگفته نماند ، چرا Comcast هنوز در زمینه بسته بندی ویدئو تلاش می کند و سعی می کند Peacock را به موفقیت برساند در مقابل فقط ارائه vMVPD های شخص ثالث و خدمات SVOD/AVOD در بالای لوله پهن باند باورنکردنی آن؟ اگر Comcast از NBCU ، Sky خارج شد و ویدئو با هم جمع می شود ، موجودی آن افزایش می یابد. متأسفانه برای سرمایه گذاران Comcast ، به نظر نمی رسد که هیچ کدام از این موارد به این زودی ها محتمل باشد. "

خبرهای دیگر از سیاست فناوری