خبر

 • تک بورد - ISP های بزرگ برای نجات معاملات منحصر به فرد سیم کشی که انتخاب آپارتمان ها را محدود می کند ، مبارزه می کنند

  ISP های بزرگ برای نجات معاملات منحصر به فرد سیم کشی که انتخاب آپارتمان ها را محدود می کند ، مبارزه می کنند
  5 روز و 13 ساعت قبل

  NCTA می گوید معاملات انحصاری خوب است زیرا ISP ها را مجبور می کند سیم کشی بهتری نصب کنند.
  لابی کابل در تلاش است تا ممنوعیت احتمالی معاملات سیم کشی بین ارائه دهندگان اینترنت و صاحبخانه ها را متوقف کند و ادعا می کند که ترتیبات انحصاری حتی "رقابتی" است اگرچه آنها ارائه دهندگان اینترنت جدید را در ارائه خدمات در آپارتمانهای چند واحدی و ساختمانهای آپارتمانی مشکل می کنند.

  کمیسیون ارتباطات فدرال هفته گذشته به دنبال اظهارنظر عمومی در مورد چگونگی ارتقاء رقابت در محیط های مستاجر متعدد (MTE) ، به دنبال دستور رئیس جمهور بایدن که FCC را تشویق کرد "از معاملهگران ISP از معامله با صاحبخانه جلوگیری کند که انتخاب مستاجر را محدود می کند." FCC از نظر فنی موافقتنامه های انحصاری برای خدمات تلویزیونی و مخابراتی در ساختمانهای چند واحدی را ممنوع می کند ، اما این مشکل را تا حدی برطرف نکرده است ، زیرا قوانین FCC اجازه معاملاتی را می دهد که مانع استفاده ISP های جدید از سیم کشی موجود می شود. این معاملات سیم کشی گاهی اوقات منحصر به یک ISP است ، حتی زمانی که سیمها متعلق به مالک ساختمان است و از آنها استفاده نمی شود. دسترسی به تازه واردان را منع نمی کند و بنابراین قوانین آن را نقض نمی کند. " این نتیجه گیری در سال 2007 با اکثریت جمهوری خواهان انجام شد. FCC در حال حاضر درخواست اظهار نظر عمومی در مورد اینکه آیا معاملات سیم کشی منحصر به فرد "مانع ورود ارائه دهندگان خدمات رقابتی می شود" و اینکه آیا این معاملات مزایایی برای مستاجران دارد تا از معایب آن بیشتر باشد.

  Comcast، Charter، Cox، NCTA اظهارنظر عمومی

  اخطار عمومی جدید به دنبال "تازه سازی رکورد" در روند FCC در رقابت در ساختمانهای چند واحدی است که در سال 2019 تحت ریاست آن زمان Ajit Pai آغاز شد. چندین گروه به FCC تحت رهبری Pai گفتند که از معاملات سیم کشی منحصر به فرد به عنوان محدوده نهایی ممنوعیت معاملات خدمات منحصر به فرد استفاده می شود. اما شرکت های کابلی که از این معاملات سود می برند از FCC خواستند تا تماس ها را برای تنظیم یا ممنوعیت آنها رد کند و این بحث را با FCC دوران بایدن ادامه می دهند.

  Comcast ، Charter ، Cox ، و NCTA-اینترنت و بر اساس یک پرونده قبلی که هفته گذشته توسط NCTA ارائه شد ، انجمن تلویزیون (گروه اصلی لابی صنعت کابل) با کارکنان FCC ملاقات کرد تا در مورد این موضوع بحث کنند. در طول جلسه ، NCTA "مزایای ادامه دادن به ارائه دهندگان برای انعقاد قراردادهای سیم کشی منحصر به فرد با مالکان MTE را توضیح داد. موافقت نامه های منحصر به فرد سیم کشی دسترسی تازه واردان به MTE ها را منع نمی کند. در عوض ، موافقت نامه های سیم کشی انحصاری طرفدار رقابت هستند و به اطمینان از وضعیت پرونده سازی می گوید که سیم کشی های پیشرفته در MTE ها به نفع مصرف کنندگان مستقر خواهد شد. ارائه دهندگان مختلف "و استدلال کردند که صورتحساب انبوه و ترتیبات بازاریابی منحصر به فرد دارای" مزایای طرفدار مصرف کننده "است. NCTA همچنین استدلال کرد که "استقرار ، رقابت و انتخاب مصرف کننده در محیط های مستاجر متعدد قوی است." تبلیغات

  ترس از سیم کشی هنگام استفاده "بی اساس"

  ISP هایی که از معاملات انحصاری حمایت می کنند بارها در مورد سیم کشی در حال استفاده بحث کرده اند ، اما سایر ISP ها می گویند نگرانی ها بی اساس است زیرا FCC می تواند معاملات منحصر به فرد را ممنوع کند در حالی که اطمینان حاصل می کند که سیم ها نمی توانند به طور همزمان توسط دو ISP استفاده شوند. به عنوان مثال ، یک ساکن می تواند از بین دو ISP انتخاب کند و هر ISP که انتخاب شود از سیم های موجود به واحد ساکن استفاده می کند.

  "هر گونه مسئله مربوط به اشتراک گذاری اجباری سیم کشی موجود مورد استفاده حل شد "هنگامی که FCC در سال 2019 حکمی در مورد نیاز سیم کشی داخلی سانفرانسیسکو صادر کرد ، که در آن FCC" تنها قانونی در کشور را که می تواند تفسیر شود و به اشتراک گذاری سیم کشی های موجود در حال استفاده تفسیر می کند ، پیشگیری کرد "، ارائه دهندگان خدمات اینترنت بی سیم انجمن (WISPA) در سپتامبر 2019 به FCC گفت: "کمیسیون توضیح داد که" [استفاده] از استفاده از سیم ، تعادل ایجاد شده توسط کمیسیون را در کابل خود در داخل قوانین سیم کشی [که] با هدف ترویج رقابت و حفظ انگیزه برای استقرار و نگهداری از امکانات مدرن در ساختمان. ' این اقدام کمیسیون هرگونه توجیهی را برای حفظ موافقت نامه های سیم کشی منحصر به فرد مبنی بر ترس بی دلیل از به اشتراک گذاری اجباری سیم کشی در حال استفاده که تحت کنترل یا تأمین کننده است ، نفی می کند. "

  دستور تقدم FCC که توسط Pai- صادر شده است. led FCC تاثیری چندان عملی نداشت زیرا فرمان سانفرانسیسکو برای اجازه دادن به ISP های جدید برای استفاده از سیم های بلااستفاده طراحی شده بود. Incompas ، یک گروه صنعت طرفدار رقابت ، در سال 2019 به FCC گفت که "ارائه دهندگان فعلی و مالکان MTE حق کمیسیون فعلی را برای ترتیبات منحصر به فرد سیم کشی دستکاری کرده اند تا اطمینان حاصل شود که رقبا دیگر نمی توانند به سیم کشی های بی سیم یا استفاده نشده دسترسی داشته باشند."

  Verizon ، که با اینترنت و تلویزیون فیبر FiOS خود در برابر شرکت های کابلی رقابت می کند ، از FCC خواست تا معاملات منحصر به فرد سیم کشی برای سیم کشی متعلق به صاحبان ساختمان را ممنوع کند. "Verizon" در سپتامبر 2019 نوشت: "اگر تازه وارد شوند ، اگر از دسترسی به سیم کشی بدون استفاده فعلی منع شوند و منابع خود را به سیم کشی ساختمان اختصاص دهند ، کمتر به MTE اعزام می شوند.

  ISP ها از" تاکتیک های ترساندن "استفاده می کردند. "برای جلوگیری از رقابت

  در اطلاعیه هفته گذشته FCC که خواستار اظهارنظر عمومی شد ، چندین گروه نقل قول کردند که در سال 2019 گفتند که معاملات سیم کشی منحصر به فرد رقبا را خاموش می کند. FCC به نقل از Incompas می گوید که معاملات سیم کشی انحصاری "به منزله پایان ممنوعیت کمیسیون در مورد قراردادهای خدمات منحصر به فرد" ، "افزایش هزینه های ورود رقابتی" و "کاهش انتخاب خدمات ارتباطی است."

  FCC به نقل از WISPA چنین معاملاتی را "مانع بازار برای ارائه دهندگان رقابتی می داند زیرا صاحبان/مدیران MTE ممکن است ندانند که سیم کشی منحصر به یک ارائه دهنده خاص است و بنابراین دسترسی به همه سیم کشی را ممنوع می کند ... از ترس نقض هر گونه توافق (های) انحصاری با رئیس فعلی. " ارائه دهنده اینترنت استری به FCC گفت: "از آنجا که کمیسیون توافقات دسترسی انحصاری را ممنوع کرد ، صاحبان فعلی برای جلوگیری از رقابت موفق در MTE ها به ترکیب سهم درآمد ، بازاریابی انحصاری ، سیم کشی منحصر به فرد و تاکتیک های ترسناک متکی هستند. "

  یک نوع قرارداد منحصر به فرد سیم کشی ، قرارداد فروش و اجاره نامه نامیده می شود ، که در آن ISP سیم کشی خود را به صاحب ساختمان می فروشد و سپس سیم کشی را به صورت انحصاری اجاره می دهد. WISPA استدلال کرد که این "یک قرارداد دسترسی منحصر به فرد است که تحت پوشش یک قرارداد سیم کشی انحصاری عمل می کند." تبلیغات

  جسیکا روزن ورسل ، رئیس قائم مقام FCC به احتمال زیاد می خواهد معاملات منحصر به فرد سیم کشی را نسبت به مدل قبلی خود ممنوع کند ، اما FCC هنوز اکثریت دموکرات را ندارد زیرا پرزیدنت بایدن نتوانسته پنجمین کمیسر را برای شکست معرفی کند. بن بست 2-2 که از زمان خروج Pai از کمیسیون وجود داشته است.

  "در سراسر کشور در طول همه گیری همه گیر ، نیاز به دسترسی بیشتر و بهتر به پهنای باند هرگز واضح تر نبوده است." Rosenworcel هفته گذشته گفت. "با بیش از یک سوم جمعیت ایالات متحده که در آپارتمان ها و آپارتمان ها زندگی می کنند ، زمان آن فرا رسیده است که نگاه جدیدی به چگونگی توافقات انحصاری بین حاملان و صاحبان ساختمان بیندازیم و رقابت مصرف کننده پهن باند را محدود کنیم."

  FCC به بررسی معاملات تقسیم درآمد و بازاریابی می پردازد

  علاوه بر قوانین سیم کشی ، اطلاعیه عمومی FCC در مورد "توافقنامه تقسیم درآمد بین صاحبان MTE و ارائه دهندگان خدمات و اینکه آیا چنین ترتیبی مانع از ورود ارائه دهندگان رقابتی می شود" اظهار نظر کرد. FCC می گوید یا بر قیمت و کیفیت گزینه های خدمات برای مصرف کنندگان تأثیر می گذارد "و" برای اطلاع از اینکه آیا تنظیمات بازاریابی منحصر به فرد باعث ایجاد سردرگمی و انتخاب کمتر برای مستاجران می شود.

  NTCA از معاملات سیم کشی ، از FCC خواست تا ممنوعیت قراردادهای خدمات منحصر به فرد را تحت پوشش قرار دهد تا همه انواع ارائه دهندگان پهنای باند را تحت پوشش قرار دهد. NCTA نوشت: فقط اپراتورهای کابلی ، سایر MVPD های تحت پوشش [توزیع کنندگان برنامه نویسی ویدئویی چند کاناله] و حامل های مخابراتی ، اما همه ارائه دهندگان پهنای باند از امضای قراردادهای دسترسی انحصاری MTE جلوگیری می کنند.

خبرهای دیگر از سیاست فناوری